İkinci Monster Hunter: World Betası Geliyor

Monster Hunter: World için ikinci beta önümüzdeki hafta başlayacak.

Bu ayın başında Monster Hunter: World için ilk beta programı düzenlenmişti ve şimdi de Capcom PlayStation 4 sahiplerine ikinci fırsatı sunacak. Ayrıca ilk beta sadece PlayStation Plus üyelerine özel olarak düzenlenirken, ikinci betaya ise PS4 sahibi herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

Monster Hunter: World’ün ikinci betası 22 Aralık 2017 tarihinde başlayacak ve toplamda dört gün sürerek, 26 Aralık’ta sona erecek. İndirmek için her ne kadar PS Plus gereksinimi olmasa da, oyunun online multiplayer modunu denemek için muhtemelen bu üyeliğe sahip olmanız gerekecek. Bu bilgi firmanın kendisi tarafından doğrulanmadı fakat tahminler bu yönde.

Geliştirici firma Capcom ise ikinci betada yeni içerik olup olmayacağı konusunda bir bilgilendirme yapmadı. İlk betaya katılanlar aynı dosyalar aracılığıyla oyuna girebilecek ve tekrar indirmek zorunda kalmayacak. Yani eğer siz de daha önce katıldıysanız, oyunu silmediğinizi ümit ediyoruz. Ön yüklemeler ise 18 Aralık itibariyle başlayacak ve beta yaklaşırken indirmek için birkaç gününüz olacak.

Maalesef oyunun hem Xbox One, hem de PC sürümleri için henüz bir açıklama yapılmadı ve bu platformlarda beta olup olmayacağı bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol