ibb & obb 5 Mart’ta Nintendo Switch’e Gelecek

ibb & obb'un Nintendo Switch çıkış tarihi 5 Mart olarak duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2013 yılında PlayStation 3, 2014’te ise Steam üzerinde bilgisayar platformu için lansmana çıkan ibb & obb 7 yıl aradan sonra Nintendo Switch platformuna çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyun Nintendo eShop üzerinde ön siparişlere açıldı.

Sparpweed ve Codeglue iş birliği ile geliştirilen ibb & obb günümüzde Steam üzerinde 20.00 TL gibi cazip bir fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor. PlayStation 3 platformu için çapraz olarak da oynanabilen yapım bilgisayar platformu oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilmişti. Bulmaca dolu bir dünyaya sahip olan yapım ilerlemeye dayalı olarak oynanırken oyunun yakında Switch platformuna da geleceği netleşti. Steam’de Türkçe dil desteği ile oynanmaya devam eden ibb & obb gelen bilgilere göre önümüzdeki ay Switch’e çıkış yapacakmış.

Gematsu’nun bugün yapmış olduğu habere göre ibb & obb Nintendo Switch platformu için 5 Mart’ta lansmana çıkacakmış. Yapım Nintendo eShop üzerinde 14.99 dolar yerine lansman gününe kadar 12.69 dolar olarak ön sipariş edilebiliyormuş.

Nintendo eShop üzerinde yer alan bilgilere göre yapım Switch platformu için 675 MB dosya boyutuna sahip olacakmış.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol