Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Humble Bundle’dan Depreme Yardım Paketi

Hayır kurumları ile yaptığı ortaklıklarla bilinen oyun satış mağazası Humble Bundle, Türkiye ve Suriye'deki deprem çalışmalarına katkı sağlayacak bir destek paketi duyurdu.

Humble Bundle, yakın zamanda Türkiye ve Suriye’yi vuran yıkıcı depremin yardım çabalarına yardımcı olmak için cömert bir hareketle, tüm kârını iki ülkeye yardım etmeye harcayacak bir paket duyurdu. Ülkemizi ve Suriye’yi harap eden korkunç bir depremin neden olduğu bu felaket, birçok kuruluş ve kuruluşun yardım sağlamak için çalışmasına neden oldu. Oyun topluluğu da bu yardım çabalarına destek olmak için elinden geleni yapıyor.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde, Bungie gibi oyun dünyasının önde gelen isimleri, iki ülkede çok büyük ölçüde ihtiyaç duyulan kurtarma ve temizlik çabalarına yardım parası sağlamaya yardımcı oldu. Büyük oyun stüdyolarından popüler yayıncılara kadar oyun dünyasındaki çeşitli isimler, yardımcı olmak için birçok farklı şekilde bir araya geldi.

Humble Bundle’ın Destek Paketi Yakında Yayınlanacak

Humble Bundle'dan Depreme Yardım Paketi

Satışlarından elde ettiği karı çeşitli hayır kurumlarına bağışlayan çevrimiçi oyun mağazası Humble Bundle, gelirini Türk ve Suriyeli kurtarma ve yardım kuruluşlarına bağışlayacak bir oyun paketi üzerinde aktif olarak çalıştığını duyurdu. Yıllar boyunca şirket, oyuncuların büyük amaçlara katkıda bulunmasını sağlayan paketleri ile tanınan bir oyun mağazası.

Görünüşe göre Humble Bundle, son derece yardımcı olacak başka bir paket oluşturmayı hedeflediğinden, ortakları ve bağlı kuruluşlarıyla işbirliğine dayalı çabalar söz konusu olduğunda yakın zamanda durmayacak. Şirketin gönderisine göre, pakete hangi oyunların dahil edileceği veya ne zaman satın alınabileceği konusunda ayrıntılı bilgi vermese de şirket, paketin neler sunabileceği konusunda yakında daha fazla güncelleme olacağına söz verdi.

Türkiye ve Suriye’de meydana gelen depremlerin yol açtığı kayıp ve hasar son yılların en büyük felaketlerinden birini yarattı. İster bir Humble Bundle paketi satın alarak yardımcı olun, ister popüler bir yayıncının bağış toplama etkinliğine bağış yapın, her bağış çok önemli. Bir kez daha Turkmmo ailesi olarak ölenlere baş sağlığı, geride kalanlara sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.