Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hugh Jackman Deadpool 3 İçin 6 Ay Antrenman Yapacak

Deadpool 3 için hazırlanan Hugh Jackman, boş bulduğu tüm vakitlerde antrenman yapacağını açıkladı.

Hugh Jackman, yaklaşmakta olan Deadpool 3’te Wolverine olarak ekranlara geri dönecek. 2022’de yapılan duyuru oldukça sevindirmişti çünkü aktörün, 2017’nin beğenilen filmi Logan’dan sonra pençelerini sonsuza dek geri çektiğine inanılıyordu. Hayranlar artık Ryan Reynolds’ın başrolde olacağı devam filmi hakkında daha fazla bilgi bekliyor.

Bu hafta Who’s Talking to Chris Wallace? programında CNN sunucusu Chris Wallace, Jackman’ın neden role geri döndüğünü tartışmak için Jackman ile bir araya geldi. Jackman, daha önce defalarca ekrana geri dönme fikrini geri çevirdiğini belirtti. Ardından eşiyle bu konu hakkında konuştuğunu söyleyen Jackman, geri dönmeye karar verdiğini belirtti.

Deadpool 3, 8 Kasım 2024’te Çıkacak

Deadpool 3

Bu Deadpool-Wolverine filmi, ikiliyi 2009’daki X-Men Origins: Wolverine’de gören ve kötü eleştirilerde bulunan hayranlar için bir telafi olabilir. Karakterlerin tasvirinden o kadar nefret edildi ki, Deadpool’un yeni versiyonunun bir önceki versiyonu öldürmek için zamanda geriye gittiği Deadpool 2’nin jeneriğinde gösterildi.

Wallace ayrıca böyle bir film için eğitim alma sürecini ve Jackman’ın Volverine şekline nasıl gireceğini sordu. Bunun zaman alacağını söyleyen yıldız, The Music Man’de Broadway’deki işini bitirdiği zaman ile Deadpool 3’ün çekimleri başladığı zaman arasında antrenman yapacağını belirtti. Shawn Levy’nin yönettiği Deadpool 3, 8 Kasım 2024’te sinemalarda prömiyer yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.