Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

House of the Dagon İlk Oyuncuları Belli Oldu

Game of Thrones evreninde geçecek olan House of the Dragon dizisinin oyuncuları açıklanmaya başladı.

Dünyanın en popüler dizilerinden birisi olan Game of Thrones dizisi ile aynı evrende geçecek olan House of the Dragon dizisinin ilk oyuncuları belli oldu. 

house of the dagon ilk oyunculari belli oldu 2

Kısa bir süre önce çıkan iddialar gerçekleşti ve House of the Dragon dizisine Doctor Who dizisinden tanıdığımız ve 11. Doktor olan Matt Smith katıldı. Kendisi dizide Prince Daemon Targaryen karakterine hayat verecek. Matt Smith dışında son olarak Amazon’un Truth Seekers isimli dizisinde rol alan, Emma D’Arcy, Princess Rhaenyra Targaryen karakteri ile ve Ready Player One’da izlediğimiz Olivia Cooke ise Alicent Hightower karakteri ile diziye dahil oldu. 

Dizide daha önceden olacağı açıklanan tek isim olan ve Kin Viserys Targaryen’i canlandıracak olan Paddy Considine’i ise daha önce  Dead Man’s Shoes, Hot Fuzz ve Tyrannosaur yapımlarda izlemiştik. 

Game of Thrones dizisi ile aynı evrende geçecek olan House of the Dragon, isminden de anlaşılacağı üzere Targaryen hanedanlığını anlatacak. Game of Thrones’dan 300 yıl öncesinde geçecek olan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Diziyi daha önce Game of Thrones ve Altered Carbon dizilerinde de yönetmenlik yapmış olan Miguel Sapochnik yönetecek. Senaristliğini Ryan J. Condal’ın üstleneceği dizinin çekimlerine 2021 yılının ilk aylarında başlanacak. 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.