Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Horizon Forbidden West’e Sürpriz Güncelleme Geldi

Guerilla Games, State of Play sırasında Call of the Mountain fragmanını yayınladıktan sonra Horizon: Forbidden West'e bir güncelleme geldiğini duyurdu.

Guerrilla Games’in Horizon Forbidden West için yaptığı son güncellemesinden bu yana birkaç hafta geçti. Bazı önemli oyun sonrası özelliklerin piyasaya sürülmesinden aylar sonra hala eksik olması nedeniyle, bazı hayranlar stüdyoda neler olup bittiğini sorgulamaya başlamıştı.

Sony, Horizon Forbidden West‘in en büyük güncellemelerinden birini, Sony’nin yakında çıkacak olan PSVR 2 oyunu Horizon Call of the Mountain için yeni bir fragmanla duyurduğu için endişeli hayranların kafalarındaki soru işaretleri de giderilmiş oldu. PSVR 2’ye özel Horizon Call of the Mountain için ilk oynanış fragmanının ardından, Forbidden West’in nihayet oyuna birçok çekici özellik ekleyen güncellemesi duyuruldu.

Horizon Forbidden West 1.14 Güncelleme Notları

Horizon Forbidden West

Horizon Forbidden West için “Büyük Güncelleme” olarak adlandırılan 1.14 Güncellemesi oyuna New Game Plus ekledi. Ayrıca Ultra Hard zorluk, Aloy’un becerilerini yeniden kullanmak için tüm beceri ağacını sıfırlama yeteneği, yeni yüz boyaları, yeni silahlar ve ödüller oyuna eklendi. Buna ek olarak, tercih edilen bir zırh setini dönüştürme veya görünüşünü değiştirme seçeneği de eklendi.

Maceradaki belirli olayları yeniden yapmak için bölüm seçme seçeneği olmadan, hayranların Horizon Forbidden West’in hikayesini yeniden yaşamak veya eksik bilgi günlükleri için haritanın belirli bölümlerine erişmek için yeni bir oyuna yeniden başlaması gerekiyordu. Oyuncular, yükseltmek için yüz saat veya daha fazla harcadıkları silahlara sahip olmayı ve belirli silahlara ve yükseltilmiş cephane türlerine aşina olmayı tercih ediyordu.

New Game Plus, oyunculara oyun boyunca en sevdikleri silahlara sahip olma, tercih edilen silahları almak için eziyete atlama ve onları yükseltme şansı sunacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.