Horizon Forbidden West Dosya Boyutu Belli Oldu

Platform veritabanları sayesinde, hayranlar artık Horizon Forbidden West dosya boyutunun ne kadar büyük olduğunu biliyor; Oyun oldukça fazla yer kaplayacak.

Horizon Forbidden West, 2022’nin en çok beklenen oyunlarından biri ve Elden Ring, Dying Light 2, Sifu, Destiny 2: The Witch Queen gibi diğer büyük yapımlarla birlikte şubat ayında çıkacak. Tüm bu oyunların nasıl böyle başa baş gittiğini görmek ilginç olacak ancak biz bazı ertelemeler olacağına inanıyoruz.

Horizon Forbidden West‘in PS4 ve PS5 için çıktığında dosya boyutunun ne kadar büyük olacağını öğrendik. Oyunlar artık sürekli daha da fazla yer kaplamaya eğilimli, bu nedenle oyunun devasa boyutu şaşırtıcı değil. Peki Forbidden West kaç GB olacak?

Horizon Forbidden West Dosya Boyutu

Horizon Forbidden West

İlk gün yamasını saymazsak, Horizon Forbidden West’in indirme boyutu 96 GB olacak. İlk güne dahil olan yamanın ne olduğu henüz görülmedi ancak bu boyutu 100 GB’ın üzerine çıkaran bir yama olması muhtemel. Veritabanındaki bazı oyunların konsolda piyasaya sürüldüklerinden daha büyük boyutlara sahip olduğu, genellikle 10-20 GB daha fazla arttığını biliyoruz.

Neyse ki oyun, piyasaya sürülmeden önceki haftada önceden yüklenebilecek. Oyunun çıkış tarihi 18 Şubat ve ön yüklemeler 11 Şubat’ta başlayacak. İster PS4’te ister PS5’te oynamayı planlıyor olun, bu, her iki konsolda da yeterli boş alan olduğundan emin olmak için yeterli zaman olduğunu umuyoruz.

Horizon Forbidden West PS4 sürümü için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Neredeyse PlayStation 5’in sunduğu grafikler kadar güzel görünen oyunun yeni ekran görüntüleri kullanıcıları büyüledi. Oyunun görüntüleri şimdiye kadar sadece PlayStation 5 üzerinden gösterildiği için bu görseller özellikle önemli.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol