Honor’un Amiral Gemisi Sızdırıldı!

Tanıtımı yaklaşmakta olan Honor'un amiral gemisi akıllı telefonunun geçtiğimiz saatlerde özellikleri ve tasarımı sızdırıldı.

Honor’un yeni Honor 60 5G serisinin lansman gününe artık neredeyse birkaç gün kaldığı biliniyor. Ayrıca, lansman günü yaklaşırken, yaklaşmakta olan telefonla ilgili daha fazla bilgi ortaya çıktı.

Bu sabah, Weibo’da @PengPengJunArrives kullanıcı adlı blog yazarı, amiral gemisi serisinde bulunan tüm renklerin canlı görüntülerini paylaştı. Paylaşılan fotoğraflarda telefonların üç renk seçeneği bulunuyor: Gri-Yeşil Gradyan, Mavi-Altın Gradyan ve TuruncuBeyaz Gradyan.

Sızdırılan fotoğraflara göre, yıldızlı tasarımın ısınma posterlerinde gösterilen görünümden daha güzel ve zarif göründüğü belirtiliyor.

Honor

Honor Yeni Amiral Gemilerini 1 Aralık’ta Piyasaya Sürecek

Sadece bu da değil, Honor 60 5G serisindeki her iki cihaz da Standart ve Pro’su JD.com’da (Çin E-Ticaret sitesi) listelendi ve her iki cihazın da aynı tek ön kameralı kavisli ekrana sahip olacağını doğruladı.

Yukarıda bahsedilenler dışında, yeni serinin içinde üç lens bulunan Dual-Ring kamera modülüne sahip olacağı zaten biliniyordu.

Tanıtımı yaklaşan akıllı telefonların dahili özellikleri açıklanmadı. Sadece , Pro modelin amiral gemisi Snapdragon 870 5G mobil işlemcisine sahip olacağı, standart modelin ise Snapdragon 778G premium orta sınıf mobil işlemciden güç alabileceği bildiriliyor. Ayrıca ek bir model olan 60 5G SE adlı bir akıllı telefon da gelmesi kuvvetle muhtemel.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol