Hollywood Yıldızının Olduğu Far Cry 6 Görevi Yayınlandı

Ubisoft, Far Cry 6'da Hollywood aktörü Danny Trejo'nun yer aldığı görevi ücretsiz bir şekilde yayınladı.

Far Cry 6 oyununda Hollywood yıldızının olduğu görev bu kez yayınlandı. Geçtiğimiz ayların başında Ubisoft’un resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, Ustra, Desparado ve Sons of Anarchy dahil çok sayıda yapımda rol alan Amerikalı ünlü aktör Danny Trejo‘nun yer aldığı ‘Dani & Danny vs Everybody’ isimli görevin yanlışlıkla Far Cry 6‘ya eklendiği ifade edilmişti. Fakat şimdi bu görev yayınlandı.

Oyunun şuanki en güçlü silahı başrolde olduğu iki yeni görevde ünlü Hollywood yıldızı Danny Trejo‘nun bulunması. Ubisoft, en son Far Cry 6 güncellemesinin bir parçası olarak, Trejo’nun “dünyaca ünlü lezzetli tacolarını açları doyurmak için” oyuna geldiğini açıkladı.

Far Cry 6’nın Yeni Görevinde Danny Trejo Var!

Far Cry 6

Oyundaki kötülük yapma fırsatını kaçırmak istemeyen karakter Anton Castillo, sizin ve isteğe bağlı olarak bir arkadaşının devreye girdiği bu taco operasyonundan sonra tüm ordusunu savaşmak için gönderecek. Açları beslemek ve protesto haklarını savunmak: Trejo her zamanki gibi savaşını nasıl seçeceğini biliyor. Ayrıca diğer temalı ekipmanların yanı sıra Trejo’nun görünümüne dayalı bir kıyafet ve taco kamyonu alacaksınız.

Bu ücretsiz görevler, Far Cry 3: Blood Dragon’un PS5, Xbox Series X, PS4 ve Xbox One sürümüyle birlikte kullanıma sunuldu. Blood Dragon, Far Cry 6 sezon geçişine dahildir ancak bunu ayrı olarak da satın alabilirsiniz. Bu 2013 yan ürünü, büyük ölçüde son üç Far Cry oyununun toplamından daha tuhaf olduğu için oldukça iyi durumda. Gün içinde kaçırdıysanız, yine de hızlı bir şekilde oynamaya değer. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol