Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Yeni Profesörünü Tanıttı

Hogwarts Legacy oyunu için yeni bitki profesörü tanıtıldı. Mirabel Garlick adındaki profesör, büyülü bitkileri inceleyecek.

Hogwarts Legacy, Hogwarts ekibine Bitkibilim Profesörü olarak katılacak son yeni üyesini açıkladı. Oyun geliştiricileri, Twitter’da karakterin biyografisini paylaştı ve gelecek profesör oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. 1800’lerin büyücülük dünyasında geçen Hogwarts Legacy, Harry Potter olaylarından daha öncesini anlatacak.

Hikaye oldukça eski zamanları anlatsa da oyun, orijinal kitap serisindeki sınıfları içerecek ancak oyunda tamamen yeni bir kadro mevcut olacak. Hogwarts için daha önceden tanıtılan Tılsım Profesöründen sonra duyurulan Bitkibilim profesörü, oldukça nazik ve neşeli bir karaktere sahip olacak. İsmi Mirabel Garlick olan profesör, büyülü bitkiler hakkında ders verecek.

Hogwarts Legacy 10 Şubat’ta Çıkış Yapacak

Hogwarts Legacy

Öğrenciliği sırasında bir Hufflepuff olan Mirabel, oyunda canlandırdığımız karaktere oldukça yardım edecek. Mirabel’in biyografisinde, onun sevilen bir öğretmen olduğu ve öğrencilerin onu kaybetmekten korktuğu yazıyor. Biyografinin devamında ise; hayat arkadaşı olarak doğru cadıyı bulduğunda, eşinin de kendisi kadar Hogwarts’ı sevmesi gerektiği yer alıyor. Bu satırlar da profesörümüzün lezbiyen bir birey olacağını belirtiyor.

2023’ün başlarında gelecek olan fantastik oyun, oyuncuların Hogwarts’ın duvarlarının dışındaki dünyayı keşfetmelerine olanak tanıyacak. Ayrıca zengin bir kadroya sahip olacak yapım, dönemin büyücülüğe olan bakış açısını oldukça detaylı anlatacak.

Hogwarts Legacy PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için 10 Şubat’ta çıkacak. Oyunun Switch sürümü de henüz geliştirme aşamasında.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.