Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Nintendo Switch Sürümünden İlk Görüntüler

Hogwarts Legacy'nin resmi olarak ilk kez Nintendo Switch sürümünden görüntüler ortaya çıktı. Bu sürümden beklentiler bir hayli yüksek.

Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini Avalanche Software ekibinin üstlendiği açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy‘nin Nintendo Switch görüntüleri ortaya çıktı. İlk resmi ekran görüntüleri olarak karşımıza çıkan bu içerikler oyunun konsolda nasıl olduğu konusunda bizlere fikir veriyor.

Başlangıçta bu yılın başlarında piyasaya sürülmesi beklenen Switch sürümü 14 Kasım’da çıkış yapmaya hazırlanıyor. Standart sürüm fiyatının 60 dolar olacağı oyunun konsol sürümünde Switch konsoluna özel çeşitli özelleştirmeler ve ek seçenekler yer alıyor.

Hogwarts Legacy Switch’e 14 Kasım’da Geliyor

Mayıs ayındaki ilk çeyrek kazanç çağrısı sırasında Warner Bros. Discovery’nin Küresel Yayın ve Oyunlar bölümü başkanı JB Perrette, Hogwarts Legacy’nin Switch sürümünden umutlu olduklarını belirterek “Bu kapsamda Harry Potter serisiyle ilgili olarak şunu söyleyebilirim ki oyun küresel çapta çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Dolayısıyla bu konsol sürümünden de büyük başarı bekliyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Hogwarts Legacy

Geldiğimiz noktada Harry Potter evreninde geçen Hogwarts Legacy, 2023’ün ilk yarısında Avrupa’nın en çok satan oyunu oldu. Açık dünya aksiyon rol yapma oyunu 10 Şubat’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülmesinin ardından ilk iki hafta içinde 12 milyondan fazla kopya satarak 850 milyon dolar gelir elde etti. Böylece Warner’ın şimdiye kadarki en iyi çıkış yapan oyunu oldu.

Son olarak Hogwarts Legacy, 5 Mayıs’ta PS4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Şirket oyunun bu sürümlerle beraber oyunun 1 milyar dolardan fazla kazandırdığını ve 15 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı.

Hogwarts Legacy Nintendo Switch sürümünün ekran görüntüleri:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.