Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Karakter Yaratma Ekranı Paylaşıldı

Hogwarts Legacy, hayranlara kişiselleştirmeye ve oyunda karakter yaratmanın nasıl çalışacağına daha iyi bakmalarını sağlayan yeni görüntüler paylaşıldı.

Hogwarts Legacy, birçok Harry Potter hayranının açık bir Hogwarts dünyasını keşfetme fırsatından heyecan duyduğu, yılın en çok beklenen oyunlarından bir tanesi. Oyunun hala bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, yıl bitmeden bir noktada piyasaya sürüleceği kesin.

En son Hogwarts Legacy etkinliği Autodesk Vision Series sırasında gerçekleşti. Etkinliğin görüntüleri resmi olarak halka açıklanmadı ancak görüntüler sızdırıldı. Autodesk Vision Series’in en ilginç açıklamalarından bazıları, oyunun karakter özelleştirmesini ele aldı ve hayranlara oyunda karakterlerini nasıl yaratacaklarına dair güzel fikirler verdi.

Hogwarts Legacy Karakter Yaratma Ekranı

Hogwarts Legacy

Reddit kullanıcısı ProfessionalLivid320, Autodesk Vision Series’den Hogwarts Legacy’nin iş yerinde karakter yaratmasını gösteren bir ekran görüntüsü paylaştı. Oyunun oyuncularının karakterlerini ilk yaptıklarında çeşitli ön ayarlar arasından seçim yapabileceklerini gösterdi. Ayrıca, oyuncular karakterini kendi beğenilerine göre değiştirmek için daha küçük değişiklikler yapabilecek.

Görünüşe göre karakter özelleştirmesi oldukça derin olacak ve oyunculara karakterlerinin nasıl çalışacağı konusunda çok fazla yetki verecek. Oyuncular farklı özelleştirme sekmelerine bakarlarsa, en sağda oldukça ilginç bir simge görecek. Diğer sekmeler, kişinin saçı ve gözleri gibi özelliklerini değiştirerek karakterini kişiselleştirmek için kullanılacak ancak en sağdaki sekme bir Hogwarts logosu.

Hogwarts Legacy

‘de oyuncuların Hogwarts Evi’ni seçerken tıklayacakları şey muhtemelen bu olacak. Elbette bunun için tercihler Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff ve Ravenclaw olacak ve tıpkı kitaplarda ve filmlerde olduğu gibi Seçmen Şapka tarafından ilan edilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.