Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Amazon, bir zamanlar Hogwarts Legacy ürünleri için sahip olduğu yer tutucu çıkış tarihini güncelledi. Buradan yola çıkarak oyunun çıkış tarihinin sızdırılmış olması muhtemel.

Hogwarts Legacy çıkış tarihi sızdırıldı. Yılın en çok beklenen oyunlarından bir tanesinin çıkış tarihinin henüz resmi olarak açıklanmaması hayranları üzüyordu. Avatar: Frontiers of Pandora, merakla beklenen bir başka oyundu ancak Ubisoft kısa süre önce ertelendiğini duyurdu. Bu gibi ertelemelerden dolayı Harry Potter hayranları da oyunun erteleneceğinden endişeleniyordu.

Amazon’un son güncellemesinden yola çıkarak Warner Bros. Interactive ve Avalanche Software, Hogwarts Legacy çıkış tarihi ertelemesi yaşanmaması için kararlı diyebiliriz. Yakın tarihli bir sızıntı oyunun yayınlanacağı tarihi ortaya çıkarttı ve bu tarih birçok sebepten dolayı fazlasıyla mantıklı. Gelin bu nedenlere yakından bakalım.

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi

Hogwarts Legacy Çıkış Tarihi

Hogwarts Legacy‘nin The Art and Making of Hogwarts Legacy: Exploring the Unwritering Wizarding World başlıklı sanat kitabının yayın tarihleri güncellendi. Sanat kitabını Amazon İngiltere’de ön sipariş veren müşterilerin bildirdiğine göre, 6 Aralık Salı günü olarak değiştirildi. Bu sızıntıdan yola çıkarak Hogwarts Legacy çıkış tarihi 6 Aralık 2022 Salı günü olarak belirlenmiş oldu.

Elbette, sanat kitabı gibi ürünler her zaman bir oyunla aynı gün yayınlanmaz ancak daha önce piyasaya sürülmesi de çok yaygın değil. Yani 6 Aralık’ın Hogwarts Legacy çıkış tarihi olmasının asıl sebebi aslında Gotham Knights. Diğer WB oyununun zaten bir çıkış tarihi açıklandı ve sanat kitabıyla aynı gün olarak belirlendi. Yani Warner Bros’un aynı taktiği burada tekrarlaması şaşırtıcı olmaz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.