Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy İçin Dev Güncelleme: 55 GB Boyutunda

Harry Potter evreninde geçen açık dünya aksiyon rol yapma macera oyunu Hogwarts Legacy için devasa bir güncelleme yayınlandı.

Avalanche Software stüdyosu tarafından biz oyun severlere sunulan ve Harry Potter evreninde geçen açık dünya aksiyon rol yapma macera oyunu Hogwarts Legacy için devasa bir güncelleme yayınlandı. Yaz güncellemesi olarak bizlere sunulan bu yama ile beraber genel olarak PlayStation konsollarına özel içerikler PC platformuna dahil oldu. Aynı zamanda tam yama notları açıklandı.

Güncelleme detaylarına girecek olursak 5 Haziran güncellemesi PlayStation’a özel olan Perili Dükkan görevini PC platformuna getiriyor. Daha önce söylendiği gibi bu görev daha önce Sony’nin konsollarına özeldi. Şimdi ise bunu deneyimleme imkanına sahibiz. Ayrıca tüm özel eşyalar ve kozmetik ürünlerin de herkesin kullanımına açık olduğunu belirtmekte fayda var. Bu eşyalar arasında Oniks Hippogriff bineği, Felix Felicis İksiri ve çok daha fazlası yer alıyor.

Hogwarts Legacy Artık Daha Eğlenceli

Hogwarts Legacy için yayınlanan yama sadece bu yenilikleri eklemekte kalmıyor aynı zamanda fotoğraf modunu da kullanıcılara sunuyor. Bu mod ile beraber oyuncular tüm kozmetiklerin ekran görüntülerini alabiliyor ve farklı manzaralara ve atmosferlere de bir bakış atabiliyor. Ek olarak bu ekran görüntülerini diğer oyuncularla paylaşabiliyor.

launch trailer

Diğer taraftan PC platformuna özel geliştirmelerin olduğuna da belirtelim. Yeni yama ile beraber NVIDIA DLSS ve Intel XeSS teknoloji destekleri en son sürüme güncelleniyor. Ancak diğer taraftan AMD FSR desteğinin hala 2.0 sürümünde olduğunu aktarmakta fayda var. Genel olarak bakacak olursak oldukça güzel bir güncelleme diyebiliriz ve oyuncuların burada daha eğlenceli bir yapıyla karşı karşıya kalacağını söyleyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.