Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avatar Frontiers of Pandora Ertelendi

Ubisoft, Avatar Frontiers of Pandora isimli yeni oyununun çıkış tarihini ertelediğini doğruladı.

Avatar Frontiers of Pandora çıkış tarihi ertelendi. Bu bilgi, Ubisoft’un 4 büyük oyununu iptal ettiği duyurusuyla birlikte geldi. Fransız oyun devi, Splinter Cell VRGhost Recon Frontline ve iki duyurulmamış oyununu tamamen rafa kaldırdığını açıkladı.

James Cameron’ın Avatar serisinin bugüne kadarki en büyük yılı 2022 olacaktı. Avatar: The Way of Water‘ın galası yapılacak 16 Aralık’ta yapılacak ve filmin öncesinde Massive Entertainment ve Ubisoft’un yeni Avatar oyununun lansmanı yapılacaktı. Avatar: The Way of Water’ın 16 Aralık’ta gösterime girmesi beklenirken, Ubisoft’un yeni oyunu artık 2022’de yayınlanmayacak.

Avatar Frontiers of Pandora Çıkış Tarihi Değişti

Avatar Frontiers of Pandora

Ubisoft, 2022-23 mali yılı için ilk çeyrek raporunu yayınladı ve Avatar Frontiers of Pandora’nın 2022 yılı yerine 2023-2024 yılında piyasaya sürüleceğini doğruladı. Ubisoft, Avatar: Frontiers of Pandora çıkış tarihini erteleme alındığına dair ayrıntılı bir açıklama yapmadı. Şirket yalnızca “yeni nesilden tam olarak yararlanan son teknoloji sürükleyici bir deneyim sunmasını sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Avatar Frontiers of Pandora‘nın ertelenmesinin yanı sıra Ubisoft, 2022-23 mali yılı için planlanan ancak henüz açıklanmayan başka bir oyunun ertelendiğini de doğruladı. Ubisoft, oyunu “habersiz premium oyun” olarak nitelendirdi ancak o oyun da 2023-2024 mali yılına ertelendi. Söz konusu oyunun ne olduğu konusunda kimsenin tahmini yok.

Biz bahsedilen oyunun Assassin’s Creed Rift olduğunu tahmin ediyoruz ancak gizemli oyun tamamen farklı bir oyun olma ihtimali de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.