Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Çapraz Platform Desteği Sunmayacak

Kayıtlı veriler platformlar arasında aktarılamayacak. Oyun, her biri birden çok otomatik ve manuel kaydetme yuvasına sahip dört karakter yuvası sunacak.

WB Games kısa bir süre önce Hogwarts Legacy için renk körü modları, metin okuma ve hareket bulanıklığı, film greni ve renk sapması ayarları dahil olmak üzere oyunun tüm erişilebilirlik özelliklerini açıkladı. Bugün ise şirket, oyunda hem manuel hem de otomatik kaydetme sistemi olacağını onayladı ancak bugün Twitter‘da açıklama yapan WB Games Support, oyunda 4 ayrı kayıt yuvası kullanılabileceğini açıkladı.

Dört ayrı kayıt yuvası ile, aynı profil üzerinde aynı evde yaşadığınız kardeşiniz, ebeveynleriniz, eşiniz veya sevgiliniz ile aynı anda oyunu oynayabilirsiniz. Ayrıca, şirket her karakterin beş otomatik kaydetme ve on manuel kaydetme yuvası olacağını doğruladı. Ne yazık ki, kaydedilen veriler kişinin oynadığı platformda kalacak. Platformlar arası kayıtlar desteklenmeyecek.

Hogwarts Legacy’de Kayıt Aktarımı Olmayacak

Hogwarts Legacy Çapraz Platform Desteği Sunmayacak

Yine Twitter’da açıklama yapan WB Games Support, “Oyunun her sürümünde ödüller için her iki platformu birbirine bağlayabileceksiniz ancak kaydedilen veriler oluşturulduğu platformda kalacak.” ifadelerini kullanarak durumu açıkladı. Çoğu kişi için çok önemli bir durum değil ancak Xbox One veya PS4’te oynayan ve kayıt dosyalarını Xbox Series X/S veya PS5 sürümlerine aktarmak isteyen kullanıcıların bunu yapma şansı olmayacak.

Hogwarts Legacy 10 Şubat’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC için, ardından 4 Nisan’da PS4 ve Xbox One için ve 25 Temmuz’da Nintendo Switch için çıkış yapacak. Steam’de daha çıkış yapmadan en çok satan oyun unvanına sahip olan Harry Potter oyunu için sistem gereksinimleri de açıklandı. Yaklaşık yarım saatlik oynanış videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.