Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hogwarts Legacy Steam’de Çıkmadan En Çok Satan Oyun Oldu!

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Avalanche Software'ın Harry Potter RPG'si Hogwarts Legacy, daha çıkmadan listenin tepesine yerleşti.

2023 yılının ikinci Steam çok satanlar listesi ile karşınızdayız. Her pazartesi olduğu gibi bugün de, hafta boyunca en fazla rağbet gören oyunlara göz atıyoruz. 9 – 15 Ocak arasındaki satış verilerine göre oluşan tablo, bu yılın en çok beklenen yapımlarından birini zirveye taşıyor. 10 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan Hogwarts Legacy, henüz çıkış yapmadan Steam’in en çok satan oyunu oluyor. Avalanche Software tarafından geliştirilen RPG, ülkemizde 699 liradan ön siparişe açılmıştı.

Onun arkasından sırasıyla Call of Duty Modern Warfare 2 ve Raft geliyor. FromSoftware imzalı Elden Ring beşinci basamağı alırken, 12 Ocak’ta çıkış yapan One Piece Odyssey altıncı sırada bulunuyor. Bu ikisinin ardından CS:GO Prime Status Upgrade ve Valve Index VR Kit geliyor. Steam çok satanların son iki basamağına baktığımızda ise sırasıyla High On Life ve Project Zomboid oyunlarını görüyoruz.

Steam Çok Satanlara Hogwarts Legacy Damgası

hogwarts legacy steam

The Indie Stone tarafından geliştirilen Project Zomboid‘in 10 yaşında bir oyun olmasına rağmen halen çok satması gerçekten etkileyici. 2013’ten bu yana Erken Erişim’de olan hayatta kalma oyunu, 32 TL gibi son derece uygun bir fiyattan listeleniyor. Rick and Morty’nin yaratıcısı Justin Roiland‘ın elinden çıkan High On Life ise kısa sürede büyük bir etki yaratmayı başardı. FPS türüne ilginç bir yaklaşım getiren oyun, 92 liraya satılıyor.

Steam’de geçtiğimiz haftanın en çok satanları şöyle sıralanıyor:

 1. Steam Deck
 2. Hogwarts Legacy
 3. Call of Duty Modern Warfare 2
 4. Raft
 5. Elden Ring
 6. One Piece Odyssey
 7. CS:GO Prime Status Upgrade
 8. Valve Index VR Kit
 9. High On Life
 10. Project Zomboid

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.