Hızlı ve Öfkeli’nin Finali, İki Filmden Oluşan Tek Bir Bölüm Olacak

Yönetmen Justin Lin, Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11'in, iki filme yayılan tek bir bölümden oluşacağını söyledi.

İlk filmi 2001 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli serisi, adım adım sona yaklaşıyor. Justin Lin’in yönetmen koltuğuna geri döndüğü Hızlı ve Öfkeli 9, ülkemizde 2 Temmuz’da vizyona girmişti. Peki, serinin son iki filminde izleyicileri neler bekliyor? Lin, Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11‘in iki filmde geçen tek bir bölüm olacağını söyledi.

Serinin üçüncü filmi Tokyo Drift ile Hızlı ve Öfkeli evrenine giriş yapan Tayvan asıllı Amerikalı yönetmen, ardından dördüncü, beşinci ve altıncı devam filmlerini yönetti. Sonraki iki filmde koltuğu James Wan’a ve F. Gary Gray’e teslim eden Lin, F9 ile ikonik seriye geri döndü. Ve şimdi bu müthiş hikayenin finalini yapmak için serinin son iki filmini yönetmeye hazırlanıyor.

Hızlı ve Öfkeli 10 – 11, Tek Bir Bölüm Olacak

Hızlı ve Öfkeli 10 vizyon tarihi

İki bölümlük finalin ilki olan Hızlı ve Öfkeli 10 vizyon tarihi 7 Nisan 2023 olarak açıklanmıştı. Hikaye henüz bilinmiyor, ancak filmin F9’un kaldığı yerden devam etmesi ve serinin başlangıcından bu yana yaşanan önemli gelişmeleri bizlere hatırlatması bekleniyor.

Collider ile konuşan Lin, Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11‘in iki filmde geçen bir bölüm olacağını doğruladı. Çok mutlu olduğunu, çünkü bu seriye girdiğinde kendisine bir devam filminin verilmeyeceğini düşündüğünü söyleyen ünlü yönetmen, “İki film daha olacak olması benim için çok şey ifade ediyor. Bence finalin bu şekilde olması doğru. Her gün uyandığımda en iyisini yapabilmek için düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Hızlı ve Öfkeli’nin İlk Filmi, 2001 Yılında Vizyona Girmişti

Hızlı ve Öfkeli 11

Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Sung Kang, Ludacris, Nathalie Emmanuel ve Tyrese Gibson dahil serinin kilit oyuncularının son iki film için geri dönmesi bekleniyor. Tabii, Dwayne Johnson gibi defteri kapatamayacak olan isimler de var.

Kült seriye beşinci film ile giren Johnson, Hızlı ve Öfkeli 9‘da yoktu. Ünlü aktör, Diesel ile arası bozulduktan sonra ana seriden ayrılmıştı. Jason Statham ile birlikte Hızlı ve Öfkeli spin-off’u Hobbs ve Shaw‘da rol alan Johnson, yola buradan devam etmek istediğini söylemişti.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol