Hitman 3’e Yeni Haritalar, Hikayeler ve Modlar Geliyor

IO Interactive, 2022 yılında Hitman 3 için yeni içerikler yayınlamaya devam edeceklerini açıkladı. Geliştirici firma ayrıca 50 milyon oyuncuya ulaşan yapımın tüm zamanların en başarılı Hitman oyunu olduğunu belirtti.

IO Interactive, neredeyse bir yaşını dolduran Hitman 3‘e hem konsol ve PC’de yepyeni içeriklerin geleceğini müjdeledi. Danimarka merkezli stüdyo tarafından yapılan açıklamada, Ocak 2022’de PC sürümü için ışın izleme ve VR modu sunulacağı belirtildi. Ayrıca oyuna Elusive Target Arcade adında yeni bir mod da eklenecek.

Kalıcı bir ekleme olacağı duyurulan mod, Hitman 3’teki en zorlu sözleşmeleri tamamlamanın yeni bir yolu olarak lanse edildi. Elusive Targets (Zor Hedefler), 2016’da World of Assassination üçlemesinin başlamasından bu yana geleneksel olarak zaman sınırlı bir etkinlik olmuştur. Sözleşmeleri başarıyla tamamlayan oyuncular, bunun karşılığında yeni kozmetik öğeler ve suikast ekipmanları ile ödüllendirilir.

hitman 3

IO Interactive CEO’su Hakan Abrak, gerekli donanıma sahip PC oyuncuların, gelecek yılın ocak ayından itibaren Hitman 3’ü için ışın izleme teknolojisi ile deneyimleyebileceklerini aktardı. Yeni haritalar, hikayeler, yeni modlar ve yeni oynanış mekanikleri dahil çok sayıda yeniliğin yolda olduğunu müjdeleyen Abrak, oyunu büyütmeye devam edeceklerini söyledi.

Abrak ayrıca Hitman 3’ün 50 milyon oyuncu ile tüm zamanların en başarılı Hitman oyunu olduğunu da sözlerine ekledi. IO Interactive’in Türk asıllı Danimarkalı CEO’su Abrak, geçtiğimiz nisan ayında verdiği bir röportajda, üçlemenin son oyununun Hitman 2’ye kıyasla yüzde 300 daha iyi sattığını söylemişti.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol