Hitman 3 Year 2 İçerikleri Duyuruldu

IO Interactive, Hitman 3 iIO Interactive, Hitman 3 için yakında gelecek olan yeni içeriğin ayrıntılarının yanı sıra oyuna getirilen yeni bir tropikal haritayı da gösterdi.

Hitman 3 Year 2 içerikleri gerçekten dolu dolu olacak. IO Interactive, Hitman serisini bir şekilde yeniden markalaştırmaya çalıştı ve hayranların favorisi kel suikastçıya başarılı yeniden yapım oyunlar hazırladı. Hitman, Hitman 2 ve Hitman 3, oyunun gizlilik mekaniği, hedeflerini nasıl öldüreceklerine ilişkin oyuncu seçimi ve Hitman: Absolution‘da tanıtılan ve oyuncuların özgürce öldürmelerine izin veren “Contract Mode” gibi özelliklerle hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından iyi karşılandı.

Şimdi, Hitman 3‘ün piyasaya sürülmesinden sadece birkaç gün sonra bir yıl sonra, IO Interactive web sitesinde “Hitman 3 Year 2” planlarını detaylandırdı. PC’de ışın izleme özelliklerini etkinleştirmekten, Hitman Freelancer adlı yeni bir rogue-like oyun moduna kadar, serinin üçüncü oyununa birçok yeni içerik dahil edilecek.

Hitman 3 Year 2: Freelancer Mod

Hitman 3 Year 2

Hitman 3 Year 2‘den beklenebilecek en ilginç şeylerden biri, stratejik planlama ve özelleştirilebilir bir kasa sunan Freelancer adlı roguelike ögelere sahip yeni bir mod oldu. Hitman 3 Year 2: Freelancer‘da ilerledikçe, Safehouse’un daha fazla alanının kilidi açılabilecek ve yeni özelleştirme seçenekleri kullanılabilir hale gelecek. Alan dekore edilebilecek, kıyafetinizi değiştirebileceğiniz bir yer olacak ve içinde atış poligonunuz olabilecek. Aynı zamanda önemli bir alan çünkü tüm görev öncesi planlamanızın gerçekleşeceği yer burası olacak.

Burada Ajan 47, her biri World of Assassination genelinde bir suç girişimini temsil eden mevcut tüm Freelancer kampanyalarını görüntüleyebileceği bir “görev merkezine” erişebilecek. Her kampanya için, görevleri oynamak istediğiniz sırayı seçmeniz gerekecek. Her görevden sonra, yeniden stoklamak, ikmal yapmak ve bir sonraki hareketinizi stratejik olarak planlamak için güvenli eve döneceksiniz.

Hitman 3 Year 2

Kampanya görevleri, Hitman 3 Year 2: Freelancer moduna uyacak şekilde elden geçirildi. Örneğin, konumlar, ilerlemenize yardımcı olabilecek veya ilerlemenizi engelleyebilecek yeni NPC türlerine sahip olacak. Tedarikçiler çeşitli silahlar ve eşyalar sunacak ve bazı NPC’ler Liderleri uyaracak ve işinizi zorlaştıracak. Bu NPC’lere ek olarak, Freelancer kampanyalarını benzersiz kılacak birkaç unsur daha mevcut. Kasaları, gizli zulaları ve hatta diğer NPC Suikastçılarını bulabileceksiniz.

Ana Hitman harekâtının aksine, bu moddaki teçhizat kalıcı olmayacak, bir göreve getirdiğiniz ve kasaya geri getirmediğiniz her şey kaybolacak. Bir Tedarikçide ekipman aramak, envanterinizi yeniden doldurmanın veya hatta kaybettiğiniz bir şeyi değiştirmenin bir yolu olacak. Freelancer’da, bu modda ICA’dan tedarik olmayacağından sarf malzemelerinin yeniden stoklanması gerekecek.

Hitman 3 Year 2: Elusive Target Arcade

Hitman 3 Year 2

Freelancer modunun yanı sıra, oyuncuların geçiş yapacakları yeni bir haritası olacak. Adı Rocky ve IO, bu yıl içinde daha fazla bilginin açıklanacağını vaat etti. Bu ay 20 Ocak’ta Elusive Target Arcade adlı yeni bir oyun modu da gelecek. Bu yepyeni oyun modu, formülü yeni zorluklar ve açılabilir ödüllerle karıştırarak Zor Hedef konseptini bir sonraki seviyeye taşıyacak.

Hitman 3 Year 2 başladığında Arcade, her biri World of Assassination üçlemesindeki belirli bir oyundan Zor Hedefler içeren üç Arcade Sözleşmesi ile sunulacak. Örneğin, Ellipses Arcade Sözleşmesinin Hitman 3’ten üç hedefi olacak ve diğer iki Arcade Sözleşmesi de sırasıyla Hitman 1 ve Hitman 2’den hedeflerle 20 Ocak’ta mevcut olacak. Yıl boyunca daha fazla Arcade Sözleşme eklenecek.

Hitman Trilogy VR Mod Duyuruldu

Hitman 3 Year 2

Açıklama sırasında ayrıca Hitman VR’nin 20 Ocak’ta PC’ye çıkacağı duyuruldu. Tüm Hitman 3 sahiplerine sunulacak. Desteklenen donanımla ilgili tüm ayrıntılar, piyasaya sürülmeden önce açıklanacak. PC’den bahsetmişken, PC’de Işın İzlemeyi etkinleştirme seçeneği bu yılın sonlarında gelecek IO, daha iyi yansımalar ve daha iyi gölgeler ile konumların her zamankinden daha iyi görüneceğini ve teknolojinin World of Assassination üçlemesindeki tüm konumlar için etkinleştirileceğini söyledi

Ayrıca oyun, gerçekten güzel görüntü kalitesiyle daha fazla performans sunmak için makine öğrenimini kullanan Intel’in XeSS teknolojisini de uygulayacak. Geliştirme ekibi ayrıca farklı frekanslarda gölgeleme yaparak PC performansını artırmak için VRS’yi (Değişken Hız Gölgelendirme) uygulayacak. Son olarak, 20 Ocak’ta bir Hitman Üçlemesi geliyor. Tüm oyunları tek bir pakette içeren PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Epic Games Store’un yanı sıra Steam için dijital olarak sunulacak. Ayrıca Xbox Game Pass ve PC Game Pass’de mevcut olacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol