Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hitman 3 Türkçe Yama Kurulumu

Efsanevi gizlilik serisi Hitman'in son oyununu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Hitman 3 Türkçe yama nasıl kurulur? Detaylarıyla anlattık.

Hitman 3 Türkçe yama ile artık oyunu kendi dilimizde oynama şansına sahibiz. Hitman 3, yüksek eğitimli ücretli bir suikastçı olarak belirli hedefleri ortadan kaldırmaya yönelik bir gizlilik oyunu ve bize görevleri yerine getirirken çok fazla özgürlük veren bir yapım.

Serideki tüm önceki taksitlerden sorumlu ekip olan IO Interactive tarafından geliştirildi. Tamamen yeni içerik sunmanın yanı sıra, World of Assassination adlı bir hizmetin parçası olarak oyun, önceki iki oyundan (eğer varsa) haritaları ve Hitman 2’de yapılan ilerlemeyi içe aktarabilirsiniz. Peki Hitman 3 Türkçe yama kurulumu nasıl yapılır? Gelin detaylara bir bakalım.

Hitman 3 Türkçe Yama Kurma Rehberi

Hitman 3 Türkçe Yama

Öncelikle oyunun Türkçe çevirisinin ücretli olarak sunulduğunu belirtelim. Hitman, Hitman 2, Watch Dogs Legion, Final Fantasy XV, Control ve daha birçok oyunu dilimize kazandıran Anonymous Çeviri ekibi tarafından yapılan Hitman 3 Türkçe yama ile oyunu yüzde 100 olarak Türkçe oynayabilirsiniz. Yama, oyunun v3.40 ve v.3.70 sürümleri ile uyumlu olarak hazırlandı. Projeye “7 Deadly Sins” DLC’si ile birlikte eklenen ACT1: Greed ve ACT2: Pride da dahil.

Epic Games sürümü ile de tamamen uyumlu hale getirilen yamanın kurulumu ve kullanımı için Anonymous Çeviri ekibinin yazılımını indirmeniz gerek. Ekibin yazılımını indirdiğinizde aylık üyelik sistemine kayıt olarak ekibin yayınladığı tüm yamalara ulaşabileceksiniz. Üyeliğiniz bittiğinizde Türkçe çeviriyi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu üyelik sisteminin içinde Hitman ve Hitman 2 Türkçe yamaları da mevcut!

Hitman 3 Türkçe Yama

Hitman 3 Türkçe Yama dahil ekibin diğer yamalarına da ulaşmak için 23.5 TL gibi tek plan bir ücret karşılığında bütün yamalara sahip olabilirsiniz. Üyelik bittikten sonra oyunu silmedikten veya bilgisayarınıza format atmadıktan sonra yamaya erişebilirsiniz.

Anonymous Çeviri’nin yayınladığı Hitman 3’ü de içeren yazılımı buradan indirebilirsiniz. Daha sonra programa üye olun, giriş yapın ve abonelik hizmetine kayıt olarak bütün yamaları kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurulum için yazılım içerisindeki “İndir ve Kur” seçeneğini seçmeniz yeterli. Program her şeyi otomatik olarak halledecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.