Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hitman 3 Steam Sürümünü Ücretsiz Yükseltebilirsiniz!

IO Interactive, Hitman 3'ün Steam'de başarısız lansmanının ardından oyuncuları sakinleştirmeye çalışıyor. Bunu, oyunun daha pahalı sürümlerine yapılan ücretsiz yükseltmelerle yapıyor.

Hitman 3, geçen hafta Steam‘de satışa çıktı; Ondan önce gizlilik oyun bir yıllığına Epic Games Store’a özeldi. Ne yazık ki, Valve’nin hizmetindeki ilk çıkış, özellikle oyunculara göre çok yüksek olan fiyatlar nedeniyle kötü gitti. Geliştiriciler hatalarını kabul ettiler ve bir özür olarak oyunun sahipleri daha pahalı sürümlere ücretsiz yükseltme alacaklar.

  • Hitman 3 Standard Edition sahipleri, Deluxe Edition’a yükseltme alacaklar.
  • Hitman 3 Deluxe Edition veya Hitman Trilogy sahipleri, ücretsiz olarak Seven Deadly Sins Collection ekleyen bir yükseltme alacaklar, bu standart olarak yaklaşık 160 TL tutarında bir ek paket.

Hitman 3’ün Bu Teklifi 19 Şubat’a Kadar Geçerli

Hitman 3

Bu yükseltmeler otomatik olarak Steam hesabımıza eklenecek. Hitman 3’ü zaten satın almış olanlar, oyunu bir sonraki açışlarında, açıklanan değişiklikleri görecek. Ücretsiz yükseltme teklifi, 19 Şubat 2022’ye kadar Ajan 47’nin en son maceralarını satın alan tüm oyuncular için geçerli.

Hitman 3‘ün Steam çıkışı iyi gitmedi. Lansmandan bir gün sonra, hizmetin “Karışık” olarak kategorize ettiği kullanıcı incelemelerinin yalnızca yüzde 42’si olumluydu. Oyuncular ağırlıklı olarak fiyattan şikayet etti. Birçoğunun görüşüne göre, zaten bir yaşında olan bir oyun için tam fiyat çok fazla. Olumsuz tepkiler, mevcut ek paketlerin bolluğundan ve projenin sunduğu her şeyi elde etmek için ne satın alınacağını bulmanın zor olmasından da kaynaklandı. Oyuncular ayrıca IO Interactive’in sunucularına giriş yaparken önemli sorunlar yaşıyorlardı.

Ücretsiz yükseltmeler havayı sakinleştirmiş görünüyor. Steam’deki durum düzeldi; Bunu yazarken, kullanıcı incelemelerindeki olumlu puanların yüzdesi yüzde 58’e yükseldi ancak geliştiricilerden gelen hediyeler sorunu tam olarak çözmeyecek çünkü 19 Şubat’tan sonra tekrar başa döneceğiz.

Bütün bunlar oyunun harika bir oyun olduğu gerçeğini gölgelememeli. Steam’deki olumsuz alım, kalitenin kendisinden başka faktörlerden kaynaklanmakta. Projeye düşük puanlar veren kullanıcıların bile incelemelerde bu gerçeği sıklıkla vurguladığını söyleyelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.