Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hitman 3 Steam Sürümü Eleştiri Yağmuruna Tutuldu!

Memnun olmayan hayranlar, oyunun yüksek fiyatlı olması ve şu anda oynanamayan yarı hazır bir VR modu içermesi nedeniyle Hitman 3'ü Steam'de eleştiri yağmuruna tuttu.

Hitman 3‘ün yepyeni Steam sürümü, oyuncular geliştiricileri oyunun fiyatını kötüye kullanmak ve yarı hazır bir VR modu çıkarmak ile suçlarken, kötü bir başlangıç ​​yaptı. IO Interactive kısa süre önce Ajan 47 için daha fazla planı olduğunu duyurdu ve Hitman 3’ün 20 Ocak 2022’den itibaren planlanan Year 2 Yol Haritası ile destek almaya devam edeceğini açıkladı. Oyun yeni hikayeler, haritalar, modlar ve ışın izleme desteği alacak. PC’de piyasaya sürülen Hitman 3’ün uzun zamandır beklenen VR sürümünün bugün resmi olarak çıkmasıyla birlikte, oyunun ilk 2022 güncellemesi yayınlanmış oldu.

World of Assassination üçlemesi, bu yılın başlarında üçüncü bölümüyle sona erdi ve bu, kıdemli geliştiriciler tarafından kendi kendine yayınlanan ilk oyun oldu. IO Interactive, ilk çıkışından kısa bir süre sonra, Hitman 3’ün serinin önceki oyunundan yüzde 300 daha iyi satarak seri tarihindeki en büyük dijital lansman olmayı başardığını açıkladı. Bu yüksek satışlar, tartışmalı Epic Store münhasırlığına rağmen geldi. Eleştirmenler, oyunun kutlamalarına etkileyici derecede yüksek puanlar ve övgü dolu sözler ile eşlik etti ve IOI’yi oyunların çeşitli başarılarının ardından lansman sonrası içerik oluşturmaya ikna etti.

Hitman 3 Steam Sürümü Neden Bu Kadar Eleştirildi?

Hitman 3

Hitman 3, Year 2 Yol Haritasının başlamasıyla bugün Steam’de resmi olarak piyasaya sürülmesine rağmen, hayranların hiç memnun olmadığını, lansmanından kısa bir süre sonra oyunu olumsuz inceleme bombardımanına tuttuğunu gördük. Piyasaya sürülmesinden birkaç saat sonra oyun, neredeyse 250 olumsuz eleştiriyle karşı karşıya kaldı ve oyun, mağazada “Çoğunlukla Olumsuz” daha sonra “Karışık” şeklinde puan aldı.

Çoğu olumsuz yorum, geliştiricilere oyunun bir yaşında olmasına rağmen oyunu tam fiyatla piyasaya sürdükleri için kızdıkları görülüyor ancak en büyük şikayet oyunun VR modu. Oyuncular, yeni VR modunun mevcut durumunda oynanamaz olduğundan şikayet ediyor. Steam mağazasında ayrıca belirsiz açıklamalarla satın almak için oyunun 6 farklı sürümü var, bu da birçok kişinin kafasını karıştırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.