Hitman 2’nin DLC Yol Haritası Yayınlandı!

Hitman 2'ye gelecek olan içerikler belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Kasım 2018’de lansmana çıkan Hitman 2 daha yayınlanmadan önce kırılmış ve çeşitli torrent sitelerine yüklenmişti. Dün gece alacağı DLC paketlerinin yol haritasını oyuncuları ile paylaşan yapım zenginleşmeye devam edecek.

blank

Günümüzün en gerçekçi suikastçilik deneyimlerinden bir tanesini sunan Hitman 2, yakın zamanda yeni genişlemeler ile oyunculara yeni içerikler sunmaya devam edecek. Oyunun geliştiricisi olan IO Interactive’in son paylaşımında oyunun DLC yol haritası hakkında detaylı bilgi verdi. Yapılan paylaşıma göre Ajan 47’nin yer alacağı yeni hedefler ve ortamlar belli oldu.

26 Mart’ta Hantu Port adında yeni bir liman haritasını oyunculara sunan yapım, bu harita da oyunculara yeni kostüm ve içerikler de sunmuştu. Yaz aylarında da oyunculara yeni yerler sunacak olan yapım, The Bank adında yeni bir alanı oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyuncular The Bank adındaki konumda yeni tema ve yeni görevler ile karşılaşacaklar. Bu görevlerin adları da Special Assignment Embrace Of The Serpent, Special Assignment Illusions Of Grandeur olarak duyuruldu.

Oyunun yeni haritaları da İlkbahar ve Sonbahar ayları içerisinde oyunculara sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol