Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

High on Life PlayStation’a Geliyor!

High on Life'ın PlayStation versiyonunun geliştirilme aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Squanch Games’in geliştirdiği High on Life‘ın PlayStation konsollarına geleceği ortaya çıktı. Twitter kullanıcısı Knoebel tarafından tespit edildiği üzere, oyunun bir PS4 versiyonu PlayStation arka ucunda ortaya çıktı. Henüz duyurulmayan bu sürüm, PlayStation 4 oyun güncellemelerini takip eden bir site olan Orbis Patches tarafından bulundu.

Söz konusu güncelleme, yama notlarına göre genel hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyordu. High on Life, Aralık 2022’de Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürüldü ve ilk gün konsollar ve PC için Game Pass’e geldi. Normalde 60 Dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürülen oyun, Türkiye için inanılmaz bir yerel fiyatlandırma yaparak 92 TL‘den satışa sunularak Türk oyuncuların gönlünü kazandı.

High on Life’ın İlk DLC’si Duyuruldu

High on Life High on Knife

İnsanlığı tehdit eden uzaylı bir karteli devirmek için konuşan silahlarla işbirliği yapan ana karakterimizi konu alan komedi tabanlı nişancı oyunu, Game Pass’te rekor kırdı. Microsoft’a göre oyun, abonelik hizmetinin 2022’deki en büyük sürümü ve tüm zamanların en büyük üçüncü taraf lansmanı olmayı başardı. Hatta oyun, yalnızca tek oyunculu sunan en büyük oyun olmayı da başardı.

Geçen ay oyun için yeni DLC’yi duyuran Squanch Games CEO’su ve stüdyo direktörü Mike Fridley, High on Life’ın 7,5 milyon tekil oyuncuyu aştığını söyledi. High on Knife adlı DLC, ana oyun bittikten iki yıl sonrasını konu alacak ve korku-komedi unsurları içerecek. Michael Cusack tarafından seslendirilen kana susamış bir yakın dövüş silahı olan Knifey’yi konu alan ek paket de Harper isimli yeni bir silah da yer alacak.

High on Knife, bu sonbahar/sonbaharda PC ve Xbox konsolları için piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.