Henry Cavill, Uzun Yıllar Witcher Olmak İstiyor

The Witcher'ın yapımcısı Lauren Hissrich uzun vadeli bir Witcher dizisini çekmek istiyor. Henry Cavill ile yapımcı ortak karara sahip.

2019’da The Witcher dizisinin yapımcısı Lauren Hissrich, düşüncelerine göre yapımı için yedi sezonluk bir planı olduğunu söylemişti. Dizinin ilk sezonu o zamanlar henüz yayınlanmadığı için o anda çok tutulacağı tahmin edilmiyordu ama sonra oldukça fantastik ve daha da önemlisi de tam anlamı ile popüler oldu.

Dizinin hayranları için iyi haber şu ki, Netflix devam etmeye karar verirse dizi yıldızı Henry Cavill yedi sezon boyunca çekmeye hazır. CavillThe Hollywood Reporter’a göre uzun yıllar boyunca oynamak istiyor musunuz diye sorulduğunda “Kesinlikle” dedi.

Witcher 2. Sezon Aralık’ta Geliyor

Aynı röportajda Lauren Hissrich, Cavill’in The Witcher’ın ikinci sezonunda daha “entelektüel” bir Geralt’ı canlandırma konusundaki son yorumlarını doğruladı ve bu fikrin ortaya çıkmasına yardımcı olduğu için ona teşekkür etti.

Lauren Hissrich’e şu soru yöneltildi, “Birinci sezondan sonra bana gönderdiği notların çoğu Geralt’ın diyaloğu hakkındaydı. Her şeyden önce daha fazlasını söyleyebilir miydi?” Dedi. “Birinci sezondan herkes gülerek ve Geralt’ın gazabını beğenerek çıktı. Ama Henry, kitapları okurken Geralt’ın kafasında çok fazla zaman geçirdiğini söylüyordu. Peki bunu sayfaya nasıl koyabiliriz? Bu arada ben de anlatmak istedim. Ciri için bir baba figürü olmasının hikayesi. Böylece bu iki şey harika bir şekilde birleşti. Ciri’nin aklını ve kalbini daha fazla konuşarak ona güvenmesini sağlamak için açılıyor.” diyerek cümlesini tamamladı.

Witcher

Henry Cavill bu günlerde çok meşgul. The Witcher’a olan bağlılığının yanı sıra Highlander’ın yeniden başlatılmasında rol almak, Netflix filmi Enola Holmes’un devamında Sherlock Holmes‘u canlandırmak ve yakında çıkacak olan casus filminde bir oyuncu kadrosuna liderlik etmek için imza attı. Argylle ama tüm bunlara rağmen, bir Marvel süper kahraman filminde bir karakteri oynamaktan zevk alacağını da söyledi çok özel bir karakter.

Henry Cavill, “İnternette gezinmeyi seviyorum ve Kaptan Britanya hakkında çeşitli söylentiler gördüm ve bunun havalı, modernize edilmiş bir versiyonunu yapmak çok eğlenceli olurdu. Kaptan Amerika’yı modernize etme biçimleri gibi” dedi. “Bunda eğlenceli bir şey var ve İngiliz olmayı seviyorum.

Witcher 2. sezon 17 Aralık’ta piyasaya sürülecek.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol