Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Helldivers 2 İçin Star Wars Modu Ortaya Çıktı

YouTube'da içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan ToastedShoes, Helldivers 2 için Star Wars modu yayımladı.

Geliştiriciliğini Arrowhead Game Studios‘un ve yayıncılığını Sony‘nin üstlendiği işbirliği odaklı nişancı aksiyon oyunu Helldivers 2 için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyun PlayStation Network hesabı istemesi sebebiyle bir hayli eleştirildi ve Steam sayfası yüz binlerce olumsuz yorumla doldu. Şimdi ise bu durumun önüne geçilmiş durumda.

Yorucu bir haftayı geride bırakmışken oyun için ortaya çıkan yeni bir mod Star Wars evrenini ayaklarımızın altında seriyor. YouTube’da içerik üreticisi olarak karşımıza çıkan ve aynı zamanda X platformu içerisinde de dikkat çeken ToastedShoes, en son çalışmasını bizlere aktarıyor ve 24 dakikalık video içerisinde modun nasıl bir yapıya sahip olduğunu açıklıyor.

Helldivers 2’de Yıldız Savaşçısı Olabiliyorsunuz

Star Wars karakterlerini oyuna dahil eden yeni mod gerçekten de ilgi çekici görünüyor. Modun içerisinde özgürlük savaşçıları için özel modellemeleri görebiliyor aynı zamanda ayrılıkçı droidler ve B1 gibi gruplarla da burada karşılaşıyoruz. Sadece bunlarla sınırlı kalmıyor diğer taraftan yıldız gemileri ve indirme gemileri bile değiştirilmiş durumda. Ayrıca silahların hiçbiri yıldız savaşları temalı moda kavuşmadı dolayısıyla silahlar aynı şekilde kaldı.

GNXYVVvW8AAamT6

Helldivers 2 temel olarak gerçekten de iyi bir savaş ortamını bizlere sunuyor ve yanımıza çağırabileceğimiz arkadaşlarımızla bir ekip oluşturabiliyoruz. Mekanik düşmanlara karşı geleceğimiz yapımda elimize farklı silahları alabiliyor, belirli bir alana doğru ilerleyebiliyor ve bu alanı ele geçirerek hayatta kalmanın yollarını aramak durumunda kalabiliyoruz. Galakside özgürlük için savaşabileceğimiz bu yapım oynanmaya değer bir yapıya sahip.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.