Hellbound Kapalı Beta Testleri Başlıyor

Klasik FPS oyunlarından esinlenen Hellbound ilk çıkışını yapıyor.

Saibot Studios Hellbound’un kapalı beta sürecinin Steam’de başladığını duyurdu. 20 binden fazla oyuncu erişim için kayıt olurken, bugünden itibaren ücretsiz beta anahtarlarını alabilecekler. Henüz kayıt olmayanlar ise buradan oyunun resmi web sitesine ulaşabilir ve kayıt olabilirler.

Kapalı beta ile Hellbound: Survival Mode’a erişmek mümkün olacak ve bu modda tek kişilik bir arenada durmaksızın aksiyon yaşanacak. Oyuncular düşman akınlarının karşısında mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmaya çalışacak.

Saibot Studios tarafından geliştirilen PC oyunu Hellbound, FPS türünde ve DOOM, Quake ve Duke Nukem 3D gibi klasik oyunlar ilham alınarak hazırlandı. Hellbound’da hızlı shooter mekaniklerinin yanı sıra şeytani düşmanlara karşı bolca vahşet-şiddet yer alacak.

Hellbound’un kilit özellikleri şu şekilde;

– Cehennemdeki iblisleri temizleyen Hellgore rolüne bürünün.

– FPS ya da TPS bakış açılarıyla kan banyosu yaratın.

– Hız, adrenalin ve vahşete dayalı oynanabilirlik.

– Orijinal müzik albümü.

– Hayatta kalma yeteneklerinizi test etmek için Global Sıralamalar.

Beklenen yapım Hellbound bu yıl Steam üzerinde resmi çıkışını gerçekleştirecek ve zamanla yeni içerikler oyuna eklenecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>