Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hellblade 2 İçin Yeni Ekran Görüntüleri Yayımlandı

Senua's Saga: Hellblade 2 için yeni ekran görüntüleri ortaya çıktı. Oyunun çıkışına az bir süre kala yeni detaylar gelmeye devam ediyor.


Ninja Theory tarafından oyunculara sunulacak olan devam oyunu Senua’s Saga: Hellblade 2‘den yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde yaptığımız haber üzerine oyunda resmi bir fotoğraf modunun yer alacağını sizlere aktarmıştık. Şimdi ise oyundan yeni ekran görüntüleri bizlere sunulmuş durumda.

Merakla beklenen devam oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan Hellblade 2 sinematik bir anlatımla beraber bizlere sunulacak. Oyunda ilk oyunda yer alan dehşetler üst düzey bir seviye ile beraber bizlere sunulacak. Unreal Engine 5 oyun motoruyla desteklenen bu yapım grafik ve animasyon anlamında da yüksek seviyelerle bizleri karşılayacak.

Hellblade 2 Sinematik Bir Deneyim Sunacak

Ortaya çıkan bilgilere göre bu yapım Unreal Engine 5 oyun motorunda yer alan Nanite ve Lumen desteklerinden faydalanacak. Ninja Theory şu anda herhangi bir teknik detay paylaşmasa da bu desteklerin olacağı şu an için varsayılıyor. Aynı zamanda oyunun büyük çaplı bir şekilde karşımıza çıkacağını aktarabiliyoruz. Yani beklentilerinizi yükseltebilirsiniz.

senuas saga hellblade 2 trailer

İlk oyunla beraber bizlere sunulan hikaye, ikinci oyunla beraber daha farklı bir boyuta evrilecek. Aynı zamanda Viking İzlanda’nın efsanesi burada daha farklı şekilde ele alınacak ve ara sahnelerle beraber de hikaye bizlere etkileyici bir şekilde sunulacak. Oyunun şu ana kadar birçok oynanış fragmanı yayınlandı ve izleyenler burada daha önce görmediği unsurlarla karşılaştı.

Senua’s Saga: Hellblade 2, 21 Mayıs tarihinde hem PC hem de Xbox Series X/S konsolları için çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun şu anda PC sistem gereksinimleri açıklanmamış durumda. Dolayısıyla yakın zamanda bu detayların açıklanmasını bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.