Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hellblade 2 Fotoğraf Moduna Sahip Olacak

Senua's Saga: Hellblade 2 için yeni bir detay ortaya çıktı. Resmi X hesabından yayımlanan gönderiye göre oyun fotoğraf moduyla geliyor.

Ninja Theory ekibi tarafından şu anda geliştirilme aşamasında bulunan ve uzun süredir ses çıkmayan Senua’s Saga: Hellblade 2‘den yeni bilgiler geldi. Ortaya çıkan detaylar bazı oyuncuları heyecanlandırıyor. Açıklanan bilgilere göre oyun fotoğraf moduna sahip olacak ve görselliği ve hikaye içeriği ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapımdan doğrudan fotoğraf çekebileceğiz.

Resmi fotoğraf modu desteği ile beraber bizlere sunulması hedeflenen bu oyun Microsoft‘un sahip olduğu stüdyo Ninja Theory’den geliyor. İlk oyunla beraber gerçekten güzel bir sinematik ve aksiyon deneyimini bizlere sunan bu yapım, devamıyla beraber çıtayı biraz daha yükseltmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz ay Hellblade 2’nin Xbox Series X/S ve PC için 21 Mayıs tarihinde yayınlanacağı açıklandı.

Hellblade 2 Beklentileri Yükseltiyor

Sadece dijital olarak piyasaya sürülmesi beklenen Senua’s Saga: Hellblade 2 fiziksel bir sürümle beraber bizleri karşılamayacak. Ninja Theory stüdyo başkanı Dom Matthews oyun hakkında geçtiğimiz süreçte çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi: “Senua’s Saga: Hellblade II üzerinde durduğumuz büyük bir proje. İlk oyuna benzer uzunlukta olacak olan bu yapımda sinematik bir deneyim yer alacak ve yalnızca dijital olarak 50 dolarlık bir fiyattan satışa sunulacak.

GIuDPvmWcAEZnVj

Microsoft’un oyundan sorumlu başkanı sadece dijital olarak piyasaya sürülmesi planlanan bu oyun için yeni bir doğrulama yaptı. Fiziksel sürümlerini piyasaya sürmenin Xbox için stratejik bir hedef olmadığını açıkladı. Ancak bu durumun oyuncuların talebine göre değişkenlik gösterebileceğini belirtti. Son olarak şu anda birçok oyuncunun çoğunlukla dijital olarak oyunları satın aldığına dikkat çekti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.