Heat

MMOFPS
Takip Et
9.3

Mükemmel

5.3

Kullanıcı

Heat İkinci Kez Ertelendi!

Heat 2019'un Ocak ayına ertelendi.

Code Hatch tarafından geliştirilen ve hayatta kalma odaklı olarak oynanacak olan Hear ikinci kez çıkış tarihini erteledi. Yapım tepki çekmeye başladı.

Dün yaptığımız Heat haberinde oyunun 18 Aralık’ta yani bugün yayınlanacağından söz etmiştik. Normalde 14 Aralık Cuma günü çıkış tarihine sahip olan yapım, 18 Aralık’a ertelendiğini duyurmuştu. Bugün oyunun Steam sayfasını incelediğimizde de Heat’in sessiz sedasız Ocak 2019’da ertelendiğini gördük. Hayatta kalma odaklı olarak oynanacak olan yapım ikinci kez çıkış tarihinin ertelenmesi ile gündeme geldi.

Steam topluluk sayfası üzerinden yapılan bir duyuru ile ertelenen oyun, tüm özellikleri test etmek için ertelenmiş. Geliştirici ekip oyundaki tüm özelliklerin kusursuz çalıştığını test etmek için ek bir süre ihtiyacı duymuş. Erteleme için özür dileyen geliştirici ekip oyunun hazır olduğunda yayınlanacağı bilgisini veriyor.

Hem doğayla hem de rakiplerle mücadele ederek hayatta kalmaya çalışacağımız oyunda ağaçlar kesecek, taşlardan silahlar yapacak ve hayatımızı devam ettirmeye çalışacağız. Açlık, susuzluk ve vahşi doğa bizi oldukça zorlayacak. Oyun içerisinde çok oyunculu olarak rakipler ile karşı karşıya geleceğiz. Ayrıca farklı uluslarında yer alacağını belirtelim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol