Hearts of Iron IV, 28 Şubat’ta Man the Guns Adında Bir Genişleme Alacak!

Bizleri İkinci Dünya Savaşlarına götüren Hearts of Iron IV, 28 Şubat'ta Man the Guns genişlemesini oyunculara sunacak.

2016’dan bu yana bilgisayar platformunda oynanan Hearts of Iron IV , 28 Şubat’ta Man the Guns adlı bir genişleme paketi alacak. Paradox Entertainment tarafından oyunculara sunulacak olan Man the Guns genişlemesi beraberinde oyuna yeni içerikler ve savaşlar getirecek. Ayrıca oyuncular bonuslar ile de ödüllendirilecekler. Genişleme paketi Steam üzerinden oyunculara sunulacak.

İkinci Dünya Savaşı temasına sahip olan ve devasa stratejik savaşlara ev sahipliği yapan Hearts of Iron IV, tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Yayınlandığı günden bu yana Steam’de oyuncular tarafından değerlendirilen yapım, ‘çok olumlu’ olarak satışlarına devam ediyor. Dün gece Steam üzerinden yeni bir genişleme müjdesi veren Paradox Interactive, genişleme paketine 32.00 TL fiyat biçti.

Genişleme paketinin adı Man the Guns olarak duyurulurken oyuna gelecek olan içerikler hakkında da kısa bilgiler verdi. Atlantik Savaş’ındaki saldırıları konu alacak olan genişleme paketi Pasifik Savaşlarında oyuncuları okyanusların ortasına götürecek. Denizlerdeki savaşları şeffaf bir şekilde karşımıza çıkacak olan genişleme ile kendi gemimizi tasarlayabilecek, özelleştirebilecek ve savaşlara katılabileceğiz.

Oyun içerisine yeni içeriklerin yanı sıra yeni altyapı müzikleri de ekleyecek olan genişleme paketi tarihin önemli noktalarına da ışık tutacak.

Man the Guns 28 Şubat’ta Steam’de yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol