Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hearthstone Battlegrounds’un Yeni Co-Op Modu Duyuruldu

Battlegrounds Duos, bir arkadaşınızla takım kurmanıza ve otomatik savaş modunda kartları birlikte oynamanıza izin verecek.

BlizzCon 2023’te Hearthstone‘un baş direktörü Cora Georgiou, neredeyse 10 yaşına basmak üzere olan popüler kart oyunu için yeni modları ve olayları duyurmak için sahneye çıktı. Popüler otomatik savaş modu Battlegrounds, artık arkadaşlarınızla birlikte oynanabilecek olan bir Co-Op moduna sahip olacak.

Duos’ta bir arkadaşınızla bağlantı kurabilecek ve ortak sağlık havuzu, takım savaşı ve kartları ileri geri geçirme gibi yalnızca Duos’a özel mekanikler de dahil olmak üzere diğer çiftlere karşı takım olarak oynayabileceksiniz. Battlegrounds aynı zamanda takım çalışması mekaniğinden yararlanan yeni kahramanlar ve minyonları da oyuna dahil edecek. Yeni mod, 2024’ün başlarında oynanabilir olacak.

Hearthstone İçin Yeni Paketler de Duyuruldu

Hearthstone Battlegrounds'un Yeni Co-Op Modu Duyuruldu

Ayrıca sunumda, yeni ve eski oyuncuların daha geniş bir kart yelpazesine erişmesine yardımcı olacak “yetişme paketleri” de duyuruldu. Tüm oyunculara ücretsiz olarak bazı telafi paketleri verilecek ve bazıları bir sonraki genişleme için de ön siparişlere atılacak. Bu paketlerde, koleksiyonunuzda halihazırda kaç adet Standart kartın bulunduğuna bağlı olarak 5-50 arasında değişen sayıda kart bulunacak.

Son olarak sunum, 14 Kasım’da gelecek olan Showdown in the Badlands genişletmesi için bir avuç yeni kartın yanı sıra Hearthstone’daki ilk tarafsız kahraman kartını belirten Reno Jackson kahraman kartını gösteren yeni bir fragman da yayımlandı. Bu genişletme, 145 yeni kartın yanı sıra iki yeni anahtar kelime ekleyecek. Bu paketin ön siparişlerinin başladığını da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.