Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

HBO Max Platformu Tarih Oluyor

Ünlü dizi ve film markası HBO Max, yakın zamanda kapanıyor. Discovery Plus ve HBO Max'i birleştirecek yeni bir proje duyuruldu.

Warner Bros Discovery CEO’su David Zaslav, bugün yaptığı açıklamada 2023 yazı geldiğinde hem HBO Max hem de Discovery Plus‘ın yerini alan yeni bir hizmet geliştireceklerini belirtti. HBO Max’in rekabetçi bir özelliği var ancak performans ve müşteri sorunları vardı diyen CEO, Discovery Plus’ın daha iyi bir teknolojiye sahip olduğuna vurgu yaptı. HBO Max’in içeriğini Discovery Plus’ın teknolojisiyle birleştirecek olan yeni hizmet hakkında bilgi verdi.

Zaslav dinleyicilere, şirketin HBO Max gibi olmayacağına dair güvence verdi. Ardından “Bu markanın mükemmel olacağını düşünüyoruz.” dedi. Bu yeni projenin asıl sebebi ise kullanıcıların bir haftadır oldukça endişeli hissetmesi ve birkaç konuda HBO’ya yakınması oldu. Haftanın başlarında şirket, neredeyse tamamlanmış Batgirlün çıkışını tamamen iptal etti ve bir daha projeyi başlatmamak üzere rafa kaldırdı.

HBO Max’in Yeni Adını 2023’te Öğreneceğiz

HBO Max

HBO’ya özel ek filmler hizmetten kaldırıldı ancak filmler hala satın alınabilir veya kiralanabilir. Ayrıca The Wrap, şirketin ve orada çalışan geliştirme ekipleri için işlerin çok kötü olduğunu bildirdi. Zaslav, görüşme sırasında bu korkuları yatıştırmak için çaba sarf etti ve çalışmaların genel olarak iyi olduğu belirtti.

Görüşmenin soru-cevap bölümünde Zaslav, şirketin başlı başına kalite olduğunu söyledi. Warner Brothers Discovery’nin yeni birleşik hizmetini nasıl adlandıracağı belli değil. Ancak Zaslav, önümüzdeki yıl yeni platformla ilgili daha fazlasını duyacağımızı belirtti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.