Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hayran Yapımı Resident Evil Code Veronica Remake Demo Yayınlandı

Hayran yapımı Resident Evil Code Veronica Remake için ücretsiz bir demo çevrimiçi olarak yayınlandı. Projeyi ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Bir aydan kısa bir süre önce, Resident Evil Code Veronica için bir hayran uyarlamasının yapıldığı açıklandı. Oyun üzerinde çalışan grup bugün proje için ücretsiz bir demo yayınladı.

Resident Evil Code Veronica demosu versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. Oyun ve demo üç dilde yayınlanacak: İngilizce, İspanyolca ve Portekizce. Capcom‘un oyununun yenilenmiş versiyonu Unity motorunda geliştirildi. Proje içerisinde iki oyun modu olacak. Bunlardan ilki klasik olarak orijinalin ruhunu sadık bir şekilde yansıtmak ve yalnızca kesin olarak tanımlanmış kamera açılarından görüş sunan bir mod olacak. İkinci ise 2019’dan Resident Evil 2’de gördüklerimizi akla getiren bir TPP görünümünden oynayabileceğimiz bir mod olacak.

Resident Evil Code Veronica

Yeniden yapılanmanın geliştiricileri, çalışmaları için herhangi bir para kabul etmediklerini açıkladı. Gelecekte piyasaya sürülecek olan demoyu ve tam sürümü tamamen ücretsiz olarak deneyebileceksiniz.

Resident Evil CodeVeronica isimli oyunun yeniden yapımının nasıl göründüğünü görmek istiyorsanız, aşağıda geliştiriciler tarafından yayınlanan bir oyun fragmanını izleyebilirsiniz.

Resident Evil Code Veronica Hakkında:

Aralık 1998, Raccoon City’nin yıkılmasından 3 ay sonra: Claire Redfield düşmüş şehrin pençelerinden kıl payı kurtuldu ancak hala güvende değil. Ağabeyi S.T.A.R.S üyesi Chris Redfield’ı bulma görevine devam eden Claire, Umbrella Corporation tarafından yakalandı ve Rockfort Adası’ndaki çok gizli bir hapishaneye götürüldü. Kaçmayı başardığında, kısa sürede tüm adanın et yiyen zombiler ve deneysel Biyo-Organik Silahlar ile dolu bir viral salgına yenik düştüğünü fark etti. Umbrella’nın karanlık sırlarıyla ve daha da büyük tehditlerle dolu bir konak onun için pusuda bekliyordu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.