Halo: The Master Chief Collection PC İçin Listelendi

Halo koleksiyonu PC yolunda.

Geçtiğimiz hafta bazı söylentileri haber haline getirmiş ve Xbox One özel oyunu Halo: The Master Chief Collection’ın PC için de çıkacağını söylemiştik. Görünüşe göre Microsoft da bu konuda hızlandı ve yakında resmi duyuruyu yapmayı düşünüyor. Üstelik şu anda Microsoft Store üzerinde Halo: The Master Chief Collection paketi Surface HUB için listelendi ble!

Bilmeyenler için açıklayalım, Surface HUB duvara monte edilen bir cihaz ve 55 inç ya da 84 inç ekranı bulunuyor. Dokunmatik olan bu cihaz Windows 10 işletim sistemiyle çalışıyor. Yani temel olarak bir PC diyebiliriz ve Halo: The Master Chief Collection da Microsoft mağaza sayfasında Surface HUB için listelendi.

Diğer yandan bir başka Xbox One özel oyunu olan Halo 5: Guardians’ın da Microsoft sayfasına baktık ve tahmin edeceğiniz gibi oyun hala Xbox One’da gözüküyor. Halo 5 için PC ya da Surface HUB ibareleri bulunmuyor.

Microsoft şimdiye kadar resmi bir doğrulama yapmış değil fakat tüm bunları yeterli olarak görebiliriz. Muhtemelen Halo: The Master Chief Collection yakında PC için duyurulacaktır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol