Halo: Infinite’nin Çıkış Tarihi 2021 Yılına Ertelendi

Halo: Infinite'nin geliştiricisi olan 343 Industries yaptığı açıklama ile oyunun çıkış tarihinin 2021 yılına ertelendiğini duyurdu.

Microsoft ve 343 Industries, Halo Infinite’in resmi olarak 2021 yılına kadar ertelendiğini duyurdu. Ekiplere göre, bu ertelemenin nedeni COVID-19 salgını da dahil olmak üzere birçok nedenden kaynaklanıyor.

Halo Infinitenin Çıkış Tarihi 2021 Yılına Ertelendi 1

Tahminimce, oyunun ilk oynanış videosunun yetersiz karşılanması, bu gecikmenin arkasındaki başka bir neden. Ve dürüst olmak gerekirse, bu gecikme 343 Industries için doğru harekettir. Daha önce de söylediğimiz gibi, bu oynanış görüntüleri Halo Infinite’ın PC sürümündendi . Bu nedenle, Halo Infinite PC’nin de önemli görsel iyileştirmeler görüp görmeyeceğini görmek ilginç olacaktır.

Halo Infinite, Reclaimer Saga’nın üçüncü bölümü olarak Master Chief’in hikayesine devam ediyor. Ekibe göre bu, Halo 5: Guardian’ın doğrudan devamı niteliğinde ve oyunculara yayılan Halo halkasını keşfetmeleri için her zamankinden daha fazla özgürlük verecek. Microsoft’un daha önce duyurduğu gibi, çok oyunculu modu ücretsiz oynanacak. Ayrıca Sperasoft‘un oyunun geliştirilmesine yardımcı olduğunu da belirtmekte fayda var.

Xbox Game Showcase etkinliğinde ki görüntülerin ardından oyun büyük ölçüde önemli olumsuz eleştiriler aldı ve 343 Industries büyük olasılıkla oyunun grafiklerinde değişime gidecektir. Etkinlikte yayınlanmış olan oynanış videosunu aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol