Halo: Infinite Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Halo: Infinite, Microsoft'un sitesinde sızan görsellere göre 8 Aralık'ta piyasaya sürülecek!

Halo Infinite çıkış tarihi belli olmuş gibi görünüyor. Microsoft’un sitesinden sızdırılan görseller, heyecanla beklenen oyunun bir yıl süren gecikmenin ardından 8 Aralık’ta piyasaya sürüleceğini ortaya koyuyor.

Microsoft, muhtelemen bu akşam Türkiye saati ile 21:00’da düzenleyeceği Gamescom etkinliğinde çıkış tarihini duyuracak. Öte yandan dün gerçekleşen ve bir hayli sönük geçen Xbox etkinliğinde Halo Infinite çıkış tarihinin dışarıda bırakılması da bir hayli ilginç.

Halo Infinite Çıkış Tarihi 8 Aralık Olabilir

Halo Infinite Çıkış Tarihi

Geliştirici 343 Industries, Halo Infinite’in tek oyunculu hikayesi ve çok oyunculu modunu tamamlamaya odaklandıkları için, oyunun co-op ve Forge modu olmadan piyasaya çıkacağını açıklamıştı. Henüz net olmasa da, Co-op hikaye modunun büyük olasılıkla 2022’ye kadar yayınlanmaması bekleniyor.

Halo Infinite çok oyunculu betası, geçen ay başladı ve şu ana kadarki yorumlar genel anlamda olumlu seyrediyor. Halo serisinin altıncı ana oyunu olan Infinite, Halo 5: Guardians‘ın ardından Master Chief’in hikayesini ele alıyor.

Halo Infinite, Co-op ve Forge Modu Olmadan Piyasaya Çıkacak

Halo Infinite Çıkış Tarihi ne zaman

Oyunun başlangıçta geçen yıl Xbox Series X / S lansmanı sırasında piyasaya çıkması planlanıyordu, ancak geliştirme sürecinin tahmin edilenden daha uzun sürmesi nedeniyle Halo Infinite çıkış tarihi bir yıl rötar yedi.

Microsoft’un bu akşam gerçekleştireceği Gamescom etkinliği, çıkış tarihi dahil oyun hakkında bazı yeni detaylar içerebilir. Sunumdaki gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Dilerseniz, 2021 yılında yayınlanacak tüm oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol