Xbox Gamescom 2021 Nasıl İzlenir? (Sunumda Türkçe Dil Desteği Olacak)

Xbox Gamescom 2021 etkinliği için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. 90 dakikalık sunumda Türkçe dahil 30 farklı dil için altyazı desteği olacak. Peki, etkinliği nasıl izleyebilirsiniz? İşte cevabı.

Xbox Gamescom 2021 etkinliğini nasıl izleyebileceğinizi arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Yaklaşık 90 dakika sürmesi beklenen sunum, geliştirilmekte olan yeni Xbox oyunları, Xbox Game Pass platformuna gelecek yeni yapımlar ve daha fazlası hakkında önemli bilgiler içerecek.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre Xbox Gamescom 2021 etkinliğinde Türkçe altyazı desteği olacak. Bu da, etkinliği başından sonuna kadar hiçbir ayrıntısını kaçırmadan izleyebileceğiniz anlamına geliyor. Sunum, 24 Ağustos Salı (bugün) saat 20:00‘da başlayacak.

Xbox Gamescom 2021 Etkinliğinde Türkçe Dil Desteği Olacak

Xbox Gamescom 2021

Xbox’ın resmi Twitch, YouTube, Facebook ve Twitter hesapları üzerinden canlı olarak takip edebileceğiniz etkinlikte, Türkçe haricinde 30 farklı dil için altyazı seçeneği bulunacak.

Sunumu 1080p/60FPS‘te izleyebileceksiniz, ancak Microsoft, oyun görsellerine daha etkileyici bir bakış sağlaması için tekrar yayınını 4K/60fps’te izlemenizi öneriyor. 90 dakikalık sunum, sona erdikten sonra Xbox YouTube kanalında mevcut olacak.

Sunumda Halo Infinite Çıkış Tarihi Açıklanabilir

xbox gamescom 2021 etkinliği

Yukarıda da belirttiğimiz gibi etkinlikte Xbox Series X/S için geliştirilmekte olan bazı oyunları göreceğiz, ancak genel itibarıyla sunumun içeriği hakkında bilgi sahibi değiliz. Bildiğiniz gibi Halo Infinite çıkış tarihi henüz belli olmadı. Xbox Gamescom 2021 etkinliği, 343 Industries imzalı oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda merakımızı giderebilir.

Sunumdaki önemli duyuruları sizlerle paylaşacağız. O nedenle bizi takip etmeye devam edin. Türkiye saati ile 20:00‘da başlayacak Xbox Gamescom 2021 yayınını aşağıdan takip edebilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol