Halo Infinite Battle Pass Sisteminde Değişiklik Yapıldı

343 Industries, oyunculardan gelen şikayetler üzerine Halo Infinite'nin battle pass sisteminde değişikliğe gitme sözü verdi.

Beklenenden yaklaşık bir ay önce piyasaya sürülen Halo Infinite çok oyunculu oyunu, kısa sürede Steam’in en çok oynanan oyunları arasındaki yerini aldı. Yaklaşık 300 bin eşzamanlı oyuncuyu gören ücretsiz multiplayer oyunu, kitlesini artırmaya devam ediyor. Tabii bu durum, oyuna dair bazı şikayetlerin gelmesini engellemiyor.

Halo Infinite battle pass sisteminde seviye atlamanın ne kadar uzun sürdüğüyle ilgili şikayetler, geliştirici 343 Industries’in oyundaki ilerlemenin işleyişini değiştirmesine yol açtı. Yapılan açıklamada, oyuncuların sadece oynayarak ödüller kazanmalarını sağlayan “Play 1 Game” görevinin ekleneceği belirtildi. Ayrıca oyuncuların daha hızlı seviye atlamalarını sağlamak için oyuna haftalık görevler de dahil edilecek.

Halo Infinite battle pass

Oyunculara çok daha keyifli bir deneyim sunmayı amaçladıklarını söyleyen 343 Industries, 2X EXP güçlendirmelerinin süresinin 30 dakikadan 1 saate çıkarıldığını aktardı. Değişikliklere ilişkin Twitter‘dan bir açıklama yapan Halo Topluluk Yöneticisi John Junyszek, Halo Infinite battle pass sistemini oyuncu geri bildirimlerine göre iyileştirmeye devam edeceklerini aktardı.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol