Halo Infinite Çok Oyunculu Modu Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Microsoft, Xbox'ın 20. yıldönümü şerefine Halo Infinite'nin çok oyunculu modunu neredeyse bir ay erken piyasaya sürdü.

Halo Infinite çok oyunculu modu, önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi beklenen tek oyunculu sürümünden önce başladı. Xbox’ın 20. yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak yayınlanan beta, tahmin edilenden neredeyse bir ay erken piyasaya sürüldü.

Halo Infinite çok oyunculu modunu PC ve Xbox konsollarındaki Xbox Mağazasında, Steam’de veya Game Pass’in ‘Son Eklenenler’ bölümünde bulabilirsiniz. Daha önce de duyurulduğu gibi Halo Infinite multiplayer oyunu tamamen ücretsiz olacak.

Halo Infinite çok oyunculu modu

Xbox Game Studios çatısı altındaki 343 Industries tarafından geliştirilen yeni Halo oyunu, 2015 yapımı Halo 5: Guardians’ın devamı olacak ve Master Chief hikayesinin bir sonraki bölümünü anlatacak.

Bazı söylentiler, Halo Infinite çıkış tarihinin erkene çekilebileceği yönünde olsa da, sektör kaynakları lansmanın planlanan tarihte gerçekleşeceğini bildiriyor. Çıktığı gün Xbox Game Pass‘e eklenecek olan Halo Infinite, 8 Aralık 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.

Halo Infinite Çok Oyunculu Modu Beklenenden Erken Yayınlandı

 Halo Infinite multiplayer

Bu arada Paramount Plus tarafından geliştirilmekte olan bir Halo dizisinin olduğunu da söylemeden geçmeyelim. 2022 yılında yayınlanması beklenen oyun uyarlamasından ilk fragman dün yayınlanmıştı. Diziye dair henüz bir ayrıntı paylaşılmadı, ancak yakın zamanda hikaye ve oyuncu kadrosu hakkındaki bilgilerin yavaş yavaş gelmesini bekliyoruz.

Halo dizisi için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol