Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Halo Dizisi, Paramount Plus’ta İzlenme Rekoru Kırdı

İzlenmeleri oldukça iyi giden dizinin 2. Sezon çekimleri şimdiden başladı.

Geçen yıl izlenecek o kadar çok yeni dizi vardı ki bunların arasında Paramount’un Halo dizi uyarlamasının da olduğu aklınızdan çıkmış olabilir. Yayın hizmeti ülkemizde resmi olarak yer almasa da, popüler oyun serisinin dizi uyarlaması Paramount Plus’ta yılın en çok izlenen dizisi oldu ve birçok popüler yapımı geride bırakmayı başardı.

Wall Street Journal‘a göre Halo dizisi, eleştirmenlerce beğenilen Yellowstone’u ve 1883’ü geçmeyi başardı. Yellowstone serisinin gelmiş geçmiş en çok izlenen dizilerden birisi olduğu ve çok uzun yıllardır birçok yan ürünle devam ettiği göz önüne alınırsa, bu gerçekten büyük bir başarı. Stüdyonun ikinci sezona geçmekte haklı olduğunun teyidi diyebiliriz.

Halo Dizisinin 2. Sezonu Yolda

Halo Dizisi

İlk sezonları çıkar çıkmaz tam anlamıyla hit olmadıkça dizilerin iptal edildiği bir dünyada, Halo uyarlamasının devam etmesi garanti değildi. Özellikle de oyunların fanatik hayranlarından gelen bazı geri bildirimler tam olarak olumlu olmadığı düşünülürse, şüpheliydi bile. Dizide Master Chief’in kaskını çıkarması pek iyi karşılanmadı.

Paramount için rekor izleyici çeken Halo dizisi, muhtemelen bazıları için sürpriz olmayacak. Sadece en büyük rakibi ABD’deki platformda izleyemeyeceğiniz bir dizi olduğu için değil, aynı zamanda ilk bölümü yayın hizmeti için Mart ayında bir izleyici rekoru kırdığı için. İkinci sezon için bekleme de düşündüğünüzden daha kısa sürecek. Setten ilk görsel 4 ay önce paylaşılmıştı, yani yapımlar çoktan başlamış durumda.

Paramount Plus Türkiye yer almasa da, dizi ülkemizde de oldukça konuşuldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.