Halo 3’ün PC İçin Yayın Tarihi Duyuruldu

Tüm zamanların en iyi Halo oyunlarından biri, bu ayın başlarında Master Chief Collection aracılığıyla PC'ye geliyor.

2007 yılında çıkış yapan Halo 3, bir çok Halo hayranı tarafından en iyi Halo oyunu olarak gösteriliyor. Ancak Halo 3 şimdiye kadar sadece konsollar için mevcuttu. Ve şimdi oyun 14 Temmuz 2020 tarihinde PC’ye geliyor.

Halo 3ün PC İçin Yayın Tarihi Duyuruldu

Halo’nun yaratıcısı olan 343 Industries, Halo 3’ün, 14 Temmuz 2020 tarihinde Master Chief Collection aracılığıyla PC için piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyun Türkiye Saati ile 20:00’da yayınlanmış olacak. Bir süredir devam etmekte olan Halo’nun kapalı beta testleri nihayet sona ermesinin ardından resmi bir çıkış tarihi aldı.

Çıkış yapmasının ardından Halo3, Master Chief Collection dahilinde Halo: Reach, Halo Combat Evolved ve Halo 2‘ye katılmış olacak. Halo 3: ODST ve Halo 4‘ün ise daha sonra Master Chief Collection paketine dahil olacağı söylendi. Halo 3’ün PC’de 14 Temmuz’da piyasaya sürülmesi, Battle Pass tarzı ilerleme sistemi için bir dizi güncelleme içeren Master Chief Collection Sezon 2’nin başlangıcını da getirecek.

Son olarak dün yapılan açıklama ile Xbox Games Showcase‘de Halo’nun en son çıkacak olan yeni oyunu Halo: Infinite Xbox Series X kullanıcıları için tanıtılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol