Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Half-Life Alyx Levitation Hikaye Modu Duyuruldu

İçerik üreticisi CoreyLaddo, Half-Life: Alyx için yeni ortamlar, yeni bir hikaye ve yaklaşık beş saatlik oynanış sunan yeni bir mod duyurdu.

Half-Life Alyx, Half-Life 2 olaylarından beş yıl önce, oyuncuların uzaylı birleşiminden bir süper silahı ele geçirmeye çalışan Alyx Vance rolünü üstlendiği bir dönemi konu alıyor. VR oyunu hayranlardan ve eleştirmenlerden birçok övgü aldı ancak birçok hayran başlangıçta oyunu bir VR başlığı olmadan oynayamayacaklarından rahatsız oldu. Tabii bu, Half-Life hayranlarının oyunu sevmesini ve Half-Life: Alyx’in hikayesini modlar aracılığıyla ilerletmek istemesini engellemedi.

Half-Life 2, birçok oyuncu için 2000’lerin başında çıkan en ikonik oyunlardan bir tanesi. Eşsiz oynanış, ilginç bir hikaye ve ünlü bir levye kullanan kahramanı ile Half-Life 2 hayranları, özellikle Half-Life 2: Bölüm 2’nin ilginç sonunu gördükten sonra hemen bir devam oyunu istedi. Half-Life 2’nin ilk lansmanından bu yana, hayranlar çoğunlukla Half-Life 3 olasılığından vazgeçti ancak sonunda hayranlara bir VR oyunu olan Half-Life Alyx sunuldu.

Half-Life Alyx Levitation Modu Yeni Bir Hikaye Anlatacak

Half-Life Alyx Levitation

İçerik üreticisi CoreyLaddo kısa süre önce “Levitation isimli Half-Life Alyx hikaye modu için yepyeni bir fragman yayınladı. Oyuncuların VR olmadan oyundan zevk almalarını sağlayan bir mod gibi oyunu mekanik olarak değiştiren diğer Half-Life: Alyx modlarının aksine Levitation, öncelikle Half-Life evreninde yeni bir hikaye yaratmaya odaklanacak. Fragman, Half-Life’ın en ünlü ve gizemli karakterlerinden biri olan G-Man’in sunduğu anlatımla bolca aksiyon sunacak.

Fragman ayrıca Half-Life Alyx için bazı etkileyici yeni ortamları da gösteriyor ancak oyunculara savaşacak yeni düşmanlar vermiyor gibi görünüyor. Levitation modu 2022’nin sonlarına doğru çıkış yapacağı için yeni düşmanlar sunabilir. Çoğu modda olduğu gibi, bu Half-Life Alyx uyarlaması oyunun tüm sahiplerine ücretsiz olacak ve oyunculara 4-5 saatlik fazladan içerik verecek.

Half-Life Alyx: LEVITATION Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.