Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Half-Life 25. Yıldönümüne Özel Ücretsiz Oldu!

Half-Life 25. yıldönümüne özel olarak Steam'de ücretsiz oldu. Ayrıca oyun sürpriz bir şekilde yeni içeriklerle güncellendi.

Oyun dünyasını derinden sarsan Valve’ın ilk oyunu Half-Life, 25. Yıldönümüne özel olarak ücretsiz oldu ve beklenmedik bir güncelleme aldı. Yalnızca dergilere ve donanım üreticilerine özel bir kutulu sürüm olarak piyasaya sürülen Uplink içerikleri gibi birçok içerik, bu güncelleme ile oyuna dahil edildi. Ayrıca, bizzat Valve tarafından oluşturulan dört yeni çok oyunculu harita da yayımlandı.

Yeni içerikle birlikte orijinal müzikli klasik Valve logosu videosu gibi restore edilmiş içerikler de oyuna dahil edildi ve oyunun menüsü de yeniden tasarlandı. Oyunun Alfa Sürüm yapısının orijinal kahramanları Ivan the Space Biker ve Proto-Barney artık çok oyunculu görünümler olarak mevcut. Aynı zamanda 1999’da kutulu olarak piyasaya çıkan Next Data içerikleri de artık oyunda mevcut.

Half-Life Steam’de Ücretsiz

Half-Life 25. Yıldönümüne Özel Ücretsiz Oldu!
  • Ücretsiz olan oyunu 20 Kasım’a kadar Steam‘den kütüphanenize eklerseniz, sonsuza kadar sizin olacak!

Güncellenmiş grafik ayarlarıyla, oyunu 1998’de piyasaya sürüldüğü zamanki gibi ancak modern bir monitörde oynayabilirsiniz. Güncelleme ile geniş monitör desteği, doku yumuşatmayı devre dışı bırakma seçeneği, yeni animasyonlu dokular ve yüksek çözünürlüklü monitörler için yeni bir arayüz ölçeklendirmesi gibi destekler de eklendi.

Ayrıca kontrol cihazları ile uyumlu hale getirilen oyun, artık Steam Deck’te de çalışacak şekilde güncellendi. Hatta Valve pek çok hatayı düzeltti, çeşitli oynanış değişiklikleri yaptı, çok oyunculu modu dengeledi, mod yapımcıları için motor iyileştirmeleri yaptı. Değişiklik günlüğüne resmi Half-Life web sitesinden göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.