Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Haftanın Ücretsiz Epic Games Oyunları (26 Ocak – 2 Şubat)

Epic Games Store, bu hafta iki güzel oyunu ücretsiz olarak veriyor. Toplam değeri 254 lirayı bulan yapımlar, 2 Şubat'ta kadar alınabilecek. Detaylar haberimizde.

Ücretsiz Epic Games oyunları cüzdanları bayram ettirmeye devam ediyor. Yılbaşına kadar her gün bir oyun hediye eden mağaza, 2023’e girmemizle birlikte haftalık ücretsiz oyunlar verdiği rutinine geri döndü. Son olarak 24 TL değerindeki Epistory – Typing Chronicles‘ı bedava yapan Epic, 26 Ocak – 2 Şubat haftasında kaçırılmayacak bir fırsatla daha karşımıza çıktı.

Epic Games ücretsiz oyun listesine eklenen yeni yapımlar 175 TL değerindeki Adios ve 75 TL değerindeki Hell is Others oluyor. Toplamda 254 TL eden oyunlar, kısa süreliğine bedava olacak. Mischief tarafından geliştirilen ve yayınlanan Adios, diyalog sistemiyle ilerleyen bir sinematik birinci şahıs oyunu. Kansas’ta bir domuz yetiştiricisisiniz. Aylardan Ekim. Soğuk, ayaz sabahlar standart hâline gelmiş ve sen artık mafyanın cesetlerden kurtulmak için domuzlarını kullanmasından rahatsız olduğuna karar verdiniz.

Bu Haftanın Ücretsiz Epic Games Oyunları

Ücretsiz Epic Games Oyunları
Epic Games Store’un bu haftaki ücretsiz oyunları Adios ve Hell is Others oldu.

Bir tetikçi olan eski dostunuz bir ceset daha teslim etmek üzere yardımcısıyla geldiğinde, onlara artık bu işe bulaşmak istemediğini söyleme cesaretini gösteriyorsunuz. Strelka Games & Yonder imzalı Hell is Others ise piksel grafikleriyle öne çıkan PVPVE top-down türü bir nişancı oyunu. Oyunda size bırakılan bitkiyi hayatta tutmaya çalışıyorsunuz ve bu süre boyunca türlü türlü maceralara atılıyorsunuz.

Bitkilerinizin büyük ve sağlıklı büyümesini sağlamak, sürekli bir kan kaynağı gerektirdiği için şehrin sokaklarında bir ölüm kalım mücadelesi veriyorsunuz. Akıcı mekanikleri ve keyifli atmosferi, oyundan tatmin edici bir haz almanızı sağlıyor. Türkçe dil desteğinin olmaması kötü, ancak Epic Games ücretsiz vermişken kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Epic Games Ücretsiz Oyun Nasıl Alınır?

Epic Games’in verdiği ücretsiz oyunları almak için aktif bir Epic Games Store hesabına sahip olmanız gerekir. Ardından bu sayfadan bedava olan oyuna tıklıyor ve sağ taraftaki Yükle butonuna basıyorsunuz. Karşınıza çıkan ekranda bilgilerinizi onaylayıp Sipariş Ver’e tıkladıktan sonra oyun kalıcı olarak kütüphanenize ekleniyor.

Haftanın ücretsiz Epic Games oyunları hoşunuza gitti mi? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.