Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

Epic Games Store, yeni bir oyunu ücretsiz olarak talep edilebilir hale getirirken, aynı zamanda önümüzdeki hafta için ücretsiz oyunu açıkladı.

Epic Games Store, 26 Ocak’ta çıkacak ücretsiz oyunun anlatı odaklı birinci şahıs oyunu Adios olduğunu onayladı. Haftanın ücretsiz oyunu olan Epistory – Typing Chronicles da erişime açıldı. Bu yıl da bedava oyunlar dağıtarak kütüphanelerimizi doldurmaya kararlı olan mağaza, oyunların zamlandığı dönemde hepimize ilaç gibi geldi.

Geçen hafta Divine Knockout, First Class Trouble ve Gamedec: Definitive Edition ücretsizdi. Artık 19 Ocak geldiğinden, bu üç oyun yeniden paralı hale geldi ve yerini Epistory: Typing Chronicles aldı. Bu oyunu ücretsiz olarak almak istiyorsanız, 26 Ocak Perşembe TSİ 18.00’a kadar vaktiniz olduğunu hatırlatalım. Önümüzdeki hafta, Epistory kaldırılacak ve yerini bir sonraki ücretsiz oyun olan Adios alacak.

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu (19 Ocak)

Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu Belli Oldu

  • Epistory: Typing Chronicles

Epistory, diğer yazı yazma oyunlarında bulunan oynanış mekaniklerini büyük ölçekli bir macera ve origamiden ilham alan etkileyici bir sanat tarzıyla birleştiren ilginç bir yapım. Oyun ilk kez 2016’da ilk piyasaya sürüldüğü sırada çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı, bu nedenle henüz oynamamış herhangi bir bulmaca severe bu oyunu tavsiye ediyoruz.

Epic Games Store’dan 26 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında ücretsiz olarak talep edilebilecek olan Adios, sinematik bir birinci şahıs oyunu. İlk olarak 2021’de piyasaya sürülen Adios, ilk piyasaya sürüldüğünde eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı. Haftanın ücretsiz oyununda ise ölü bedenleri ortadan kaldırmak için mafyanın domuzlarını kullanmasına izin veren Kansas’ta bir domuz çiftçisi rolünü üstleniyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.