Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hades 2 Duyuruldu (Video)

Efsane oyunlardan biri olan Hades'in devam oyunu Hades 2 duyuruldu. Oyun, Steam ve Epic Games'te istek listeleri için açık durumda.

Supergiant Games, The Game Awards 2022 etkinliğinde Hades 2‘yi duyurdu. İkinci oyun, eleştirmenlerce beğenilen ve adını efsaneler listesine yazdıran Hades‘in devamı niteliğinde olacak. Oyundaki karakterimiz Zagreus’un kız kardeşi olan ve Princess of the Underworld olarak anılan Melinoë olacak. Fragman, Melinoë’nin maskeli bir akıl hocasından eğitim aldığını ve ikisinin de hedefinin Chronos’u öldürmek olduğu görülüyor.

İzometrik bir hack and slash rogue-lite olan Hades 2’de, yeni karakterimiz çift hançer kullanıyor. Ancak yine de karakter Apollo, Nemesis ve daha fazlası gibi mitolojik figürlerden farklı yükseltmeler ve kutsamalar kazanabiliyor. Zaman tanrısı Chronos, oyundaki ana düşman gibi görünüyor ve Hades zincirlenmiş bir halde göze çarpıyor.

Hades 2 Erken Erişime Açılacak

Hades 2

Yeni oyun orijinali gibi hızlı, heyecanlı ve aksiyon dolu bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Hades 2 öncelikle erken erişimde yayınlanacak ve oyunla ilgili 2023 yılında daha fazla ayrıntı yayınlanacak.

Oyun şu anda Steam ve Epic Store’da istek listesine alınabilir. Şimdiye kadar oyun yalnızca PC için onaylandı ancak konsollar için de farklı bir sürüm planlandığı belirtildi. Geliştirici, diğer platformlardaki kullanılabilirlik hakkında daha fazla bilgi paylaşacağını da söyledi. Steam sayfasına göre ise geliştirici Supergiant, oyunun gelişim aşamasında oyuncu geri bildirimlerine önem verecek ve aldığı önerileri de oyuna dahil edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.