Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Guardians of the Galaxy’ın İlk 30 Dakikası Gösterildi

Marvel's Guardians of the Galaxy'nin başlangıcını gösteren 30 dakikadan fazla oynanış videosu internette su yüzüne çıktı.

Marvel’s Guardians of the Galaxy‘nin çıkışına sadece birkaç gün kaldı. En yeni Eidos Montreal oyununun lansmanını beklerken, yakın zamanda piyasaya sürülen kapsamlı oynanış görüntülerini izleyebilirsiniz.

Oynanış görüntüleri, GameSpot tarafından kullanıma sunuldu. Video yarım saat uzunluğunda ve hikaye kampanyasının başlangıcını bizlere gösterdi. Video, Xbox Series X’te 4K çözünürlükte kaydedildi.

YouTube video

Guardians of the Galaxy’den Neler Gördük?

Video, diğerlerinin yanı sıra ara sahneleri, keşifleri, diyalogları ve dövüş mekaniklerini göstererek oyunun neler sunacağına dair iyi bir fikir verdi. Her şey bize gerçekten harika göründü ve görünüşe göre Eidos Montreal’in yeni bir hit oyun yaratmış olma ihtimali mevcut.

Bu oynanış videosunun göstermediği unsurlardan biri de müzik oldu. Marvel’s Guardians of the Galaxy lisanslı şarkılarla dolu ve oynanışı paylaşmak için GameSpot editörleri oyunun yayıncı modunu kullanmak zorunda kaldı. Oyunun yayıncı modu, ses parçalarını devre dışı bırakacak, böylece video içerik oluşturucuları hak sahiplerinden gelen taleplerle uğraşmak zorunda kalmayacak.

Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy; 26 Ekim‘de PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkacak. Aynı gün, proje Nintendo Switch sahiplerine de sunulacak ancak bu sürüm bulut yayın teknolojisini kullanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.