Guardians of the Galaxy ile Adidas İşbirliği

Marvel Games ve Adidas, Guardians of the Galaxy oyunlarının Star-Lord'undan ilham alan Forum Hi spor ayakkabılarını sunmak için resmi olarak bir araya geldi.

Marvel Games ve Adidas işbirliği, Guardians of the Galaxy ekibinden Star-Lord’dan ilham alan yeni bir Forum Hi ayakkabı çifti ile sonuçlandı. Bu, iki şirketin güçlerini ilk kez birleştirişi değil; Muhtemelen sonuncusu da olmayacak.

Böyle bir işbirliğinden birin de yine Adidas, Miles Morales isimli PlayStation oyunundan akıllıca uygulanmış bir perdeli tasarım ve ayakkabı bağlarına takılan PlayStation etiketi ile tamamlanan kaygan bir çift kırmızı ve siyah renk ile hayata geçirmişti. Ayrıca Adidas ile Xbox işbirliği de görmüştük.

Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy Ayakkabısı

Guardians of the Galaxy de benzer şekilde cesur bir stile sahip. Adidas, Eidos-Montréal’in Marvel evreninin galaktik tarafa yaptığı ilk oyunu, kendine özgü bir yetenek ortaya koymayı başarmış. Bu ayakkabı, birçok spor ayakkabı koleksiyoncusunu heyecanlandıracak.

Adidas’ın Marvel’den ilham alan en yeni ayakkabı tasarımı, Guardians of the Galaxy oyunundan Star-Lord’un izinden gidiyor. Kirli beyaz ve açık mavi spor ayakkabı, sanki yıllar süren aşınma ve yıpranmaya maruz kalmış gibi sararmış bir görünüme sahip.

Ek olarak, Guardians logosu dilin üzerinde asılı ve ayakkabının bir tarafında “S” ile “L” arasına boyanmış bir kafatası ile Star-Lord’un baş harfleri mevcut. Bu nitelikteki tüm ayakkabılarda olduğu gibi, GOTG Forum Hi spor ayakkabılarının güvenliğinin sağlanması zor olacak ve bu, tedarik zinciri sorunları nedeniyle daha da kötüleşen bir sorun olacak.

Marvel Games’in Ürün Geliştirme Kıdemli Direktörü Eric Monacelli, kısa süre önce ilgili alıcıları “Tedarik zincirindeki bazı gecikmeler” konusunda uyardı. Bir Twitter ileti dizisine yanıt olarak Monacelli, ABD ve İngiltere gibi bölgelerde sınırlı miktarların bulunacağını ancak sayıların belirli dağılımını kendisi bile bilmediğini belirtti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol